Online veilingen - volledig aanbod
- Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 - Trekker
-
0%LBR-TZB-00209
- 2019
- 13-04-2026, 14:50
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 544.371 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WDF9634031C006442 |
| vermogen | 449 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 12809 cc |
| laadvermogen | 10875 kg |
| eerste inschrijving | 12-06-2019 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon | |
| vrachtwagens | koelkast |
| diverse | Voor meer opties, zie foto's! |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Melding verminderd motorvermogen en uitlaatgassen! De bandenspanning van de banden vooraan is laag! Het voertuig start en rijdt! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz Actros 1848 LS 4x2 - Trekker
-
0%LBR-TYL-00104
- 2018
- 13-04-2026, 14:50
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 552.804 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WDF9634031B995361 |
| vermogen | 476 pK |
| cc-inhoud | 12809 cc |
| eerste inschrijving | 07-09-2018 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon | |
| vrachtwagens | koelkast |
| diverse | Voor meer opties, zie foto's! |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Voor foutmeldingen, zie foto's! Batterij plat! Het voertuig start en rijdt! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Kƶgel S24 - Schuifzeiloplegger
-
0%LBR-TZC-00158
- 2020
- 14-04-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
SN: WK0S0002400249224
1ste inschrijving: 02/01/20
Tarra: 6945 kg
Maximale toegelaten massa: 39000 kg
Technisch toegelaten massa: 42000 kg
Maximale toegelaten massa onder assen: 27000 kg
- 3 assen
- geremd
- luctvering
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs
- Gelijkvormigheidsattest
- Keuringsbewijs
- Identificatieverslag
1ste inschrijving: 02/01/20
Tarra: 6945 kg
Maximale toegelaten massa: 39000 kg
Technisch toegelaten massa: 42000 kg
Maximale toegelaten massa onder assen: 27000 kg
- 3 assen
- geremd
- luctvering
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs
- Gelijkvormigheidsattest
- Keuringsbewijs
- Identificatieverslag
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Expert 2.0 BlueHDi L2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00285
- 2024
- 14-04-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 18.092 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3VLEHS7R7834888 |
| vermogen | 144 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 815 kg |
| eerste inschrijving | 29-08-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi L3H3 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00191
- 2024
- 14-04-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 37.191 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSY1S9016118 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1120 kg |
| eerste inschrijving | 03-12-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | actieve spoorassistent |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Varia lichten Ayra/Showtec
-
17%LBR-UYY-00004
- onbekend
- 15-04-2026, 14:00
2x Ayra Intenz CB150
Showtec Sunstrip Active
Showtec Sunstrip Active
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Showtec Titan Strobe 3000 2x showlicht
-
17%LBR-UYY-00003
- onbekend
- 15-04-2026, 14:00
Geen beschrijving beschikbaar.
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- 2x Theaterspot
-
17%LBR-UYY-00001
- onbekend
- 15-04-2026, 14:00
Geen beschrijving beschikbaar.
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Jungheinrich ERE 225 - Elektrische transpallet(61025-210)
-
17%LBR-UZG-00004
- 2017
- 15-04-2026, 14:05
SN: 91613308
Bouwjaar: 2017
Sleutels: start met code
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 2500 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (foutmelding E 0802.1)
+ batterijlader
Bouwjaar: 2017
Sleutels: start met code
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 2500 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (foutmelding E 0802.1)
+ batterijlader
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Jungheinrich ERE 225 - Elektrische transpallet(61025-166)
-
17%LBR-UZG-00003
- 2016
- 15-04-2026, 14:05
SN: 91600448
Bouwjaar: 2016
Sleutels: start met code
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 2500 kg
- Het materiaal start maar rijdt niet! (foutmelding E 4809)
+ batterijlader
Bouwjaar: 2016
Sleutels: start met code
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 2500 kg
- Het materiaal start maar rijdt niet! (foutmelding E 4809)
+ batterijlader
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Clay Paky Alpha Wash 300
-
17%LBR-UYY-00005
- onbekend
- 15-04-2026, 14:05
Zie foto's!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Varia Laser en projector
-
17%LBR-UYY-00002
- onbekend
- 15-04-2026, 14:05
313 / 324 van totaal: 454




