Online veilingen - volledig aanbod
- Topsvending automaat
-
0%LBR-TZA-00098
- onbekend
- 21-01-2026, 15:20
SN: 204337-004802
Bouwjaar: 2022-08
Geen sleutels beschikbaar!
Werking niet getest!
Bouwjaar: 2022-08
Geen sleutels beschikbaar!
Werking niet getest!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Renault Master 2.3 dCi 35 L3H2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZA-00074
- 2022
- 31-03-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 52.180 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF1MA000969077659 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2299 cc |
| laadvermogen | 1100 kg |
| eerste inschrijving | 06-10-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Nissan Qashqai 1.3 DIG-T MHEV - Vtg. meerd. doel. (MARGE)
-
0%LBR-TZA-00067
- 2025
- 24-03-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 29.024 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | SJNTAAJ12U2132426 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1332 cc |
| eerste inschrijving | 13-03-2025 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Renault Espace 1.2 - stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZA-00037
- 2023
- 01-04-2026, 14:30
| type | Break |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 47.378 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF1RHN00170307215 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1199 cc |
| eerste inschrijving | 18-12-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 7 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling gewoon | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| panoramisch dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
| diverse | Elektrische trekhaak |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz Actros 1848 LS 4x2 - Trekker
-
0%LBR-TYL-00104
- 2018
- 13-04-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 552.804 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WDF9634031B995361 |
| vermogen | 476 pK |
| cc-inhoud | 12809 cc |
| eerste inschrijving | 07-09-2018 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon | |
| vrachtwagens | koelkast |
| diverse | Voor meer opties, zie foto's! |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Voor foutmeldingen, zie foto's! Batterij plat! Het voertuig start en rijdt! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Opel Movano 2.2 Turbo D L3 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TYL-00086
- 2025
- 23-12-2025, 14:20
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 6.946 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VXEYCF6F6RG077405 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2184 cc |
| eerste inschrijving | 17-03-2025 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| praktisch | trekhaak vast |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Jungheinrich EFG 425K - Elektrische heftruck
-
0%LBR-TYK-00177
- 2017
- 10-12-2025, 14:00
SN: FN549889
Bouwjaar: 2017
Werkuren: 3737 u
Sleutels: 2
Max. hefhoogte: 3100 mm
Max. hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
Bouwjaar: 2017
Werkuren: 3737 u
Sleutels: 2
Max. hefhoogte: 3100 mm
Max. hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Fiat Doblo 1.3 Multiijet - lichte vracht
-
0%LBR-TYK-00033
- 2021
- 01-04-2026, 14:20
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 132.887 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | ZFA26300006V34472 |
| vermogen | 95 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1248 cc |
| laadvermogen | 520 kg |
| eerste inschrijving | 03-11-2021 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Harley Davidson FXBRS 114 - Motorfiets
-
0%LBR-TYK-00027
- 2022
- 25-03-2026, 14:50
Merk: Harley Davidson
Type: Breakout 114
Chassisnr: 5HD1YHK41NS026928
Eerste inschrijving: 07/07/2022
Sleutels: 2
Kmstand: 1066 km
Vermogen: 70 kW
Motorinhoud: 1868 cc
Batterij plat!!
Documenten:
Inschrijvingsbewijs deel 1 en 2
Type: Breakout 114
Chassisnr: 5HD1YHK41NS026928
Eerste inschrijving: 07/07/2022
Sleutels: 2
Kmstand: 1066 km
Vermogen: 70 kW
Motorinhoud: 1868 cc
Batterij plat!!
Documenten:
Inschrijvingsbewijs deel 1 en 2
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz E-Citan 45 kWh A1 Pro - Lichte vracht.
-
0%LBR-TYJ-00360
- 2024
- 01-12-2025, 15:20
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 12.246 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | W1VTUACZ5RU380453 |
| vermogen | 122 pK |
| laadvermogen | 440 kg |
| eerste inschrijving | 03-09-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Knikmops KM 250 - Wiellader
-
0%LBR-TYJ-00342
- 2021
- 18-03-2026, 14:17
SN: 25K06458TE
Werkuren: 1761 uur
Sleutels: 1
Bouwjaar: 2021
- Batterij plat!
- Voertuig start moeilijk!
- Geen documenten aanwezig!
Werkuren: 1761 uur
Sleutels: 1
Bouwjaar: 2021
- Batterij plat!
- Voertuig start moeilijk!
- Geen documenten aanwezig!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Topsvending - automaat
-
0%LBR-TYJ-00333
- onbekend
- 28-01-2026, 15:10
Geen sleutels beschikbaar!
Werking niet getest!
Werking niet getest!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
517 / 528 van totaal: 537



