Online veilingen - volledig aanbod
- Biro Urban Big city car Biro Van - Bromf b/pedelec/lichte 4wieler
-
0%LBR-TZB-00077
- 2023
- 18-03-2026, 14:42
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 2/3-Deuren |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 1.334 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | ZK2STD119NP004553 |
| vermogen | 4 pK |
| eerste inschrijving | 06-04-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! Batterij kan mogelijks plat zijn tegen de ophaling! Het voertuig kan niet bij ons worden geladen! |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Expert 2.0 BlueHDi L3 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00065
- 2025
- 10-03-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 39.915 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF3VLEHT0SZ017135 |
| vermogen | 144 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 645 kg |
| eerste inschrijving | 19-03-2025 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 6 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| dubbele cabine | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Pronar PWP 530 - Schudder
-
0%LBR-TZB-00053
- 2022
- 03-03-2026, 14:00
SN: XX1725
Bouwjaar: 2022
Bouwjaar: 2022
Voorwerp in originele verpakking, gezien en gekeurd door de koper.
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Sankoo Bg Lift M250 - Minihijskraan + toebehoren
-
0%LBR-TZB-00041
- 2024
- 11-03-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Merk: Sankoo
Type BG Lift M250
Serienummer: M305240112
Brandstof: Diesel
Gewicht: 2.600kg
Max. hoogte: 17.1 meter
+ toebehoren (Zie foto's)
+ Werkbak (Ferrari Skyler 2AL)
GEEN DOCS!
Type BG Lift M250
Serienummer: M305240112
Brandstof: Diesel
Gewicht: 2.600kg
Max. hoogte: 17.1 meter
+ toebehoren (Zie foto's)
+ Werkbak (Ferrari Skyler 2AL)
GEEN DOCS!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz C300e - stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZB-00004
- 2020
- 24-03-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 135.252 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | W1K2052531F986195 |
| vermogen | 211 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1991 cc |
| eerste inschrijving | 24-01-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Brandstof: Benzine + Elek |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- John Deere 6230R - Tractor
-
0%LBR-TZA-00230
- 2020
- 18-02-2026, 15:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Chassis: 1L06230RLLP957640
1ste inschrijving: 04/03/20
Werkuren: 3733 u
Sleutels: 1
Motorinhoud: 6788 cm³
Motorvermogen: 206 kW
- radio
- cruise control
- telefonie
- Het voertuig start en rijdt!
- Het voertuig wordt gefactureerd vanuit Frankrijk!
- De nummerplaten op het voertuig zijn vals! Het voertuig is in België ingeschreven!
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs deel I en II
- Gelijkvormigheidsattest
- Identificatieverslag
1ste inschrijving: 04/03/20
Werkuren: 3733 u
Sleutels: 1
Motorinhoud: 6788 cm³
Motorvermogen: 206 kW
- radio
- cruise control
- telefonie
- Het voertuig start en rijdt!
- Het voertuig wordt gefactureerd vanuit Frankrijk!
- De nummerplaten op het voertuig zijn vals! Het voertuig is in België ingeschreven!
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs deel I en II
- Gelijkvormigheidsattest
- Identificatieverslag
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Nugent P3718H - Aanhangwagen
-
0%LBR-TZA-00163
- 2023
- 11-02-2026, 14:05
Chassis: SBFPTGP0260003663
1ste inschrijving: 23/10/23
- 2 assen
- geremd
- Neuswiel is kapot!
- Bolkoppeling op slot en sleutel is niet aanwezig!
Documenten:
- Er zijn geen documenten van de aanhangwagen aanwezig!
1ste inschrijving: 23/10/23
- 2 assen
- geremd
- Neuswiel is kapot!
- Bolkoppeling op slot en sleutel is niet aanwezig!
Documenten:
- Er zijn geen documenten van de aanhangwagen aanwezig!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Renault Master 2.3 dCi 35 L3H2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZA-00153
- 2023
- 24-03-2026, 15:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 96.658 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF1MA000769581224 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2299 cc |
| laadvermogen | 975 kg |
| eerste inschrijving | 19-01-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Boxer 2.2 BlueHDi L3H2 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZA-00149
- 2022
- 24-03-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 97.227 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3YCBPFC12U94819 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2179 cc |
| laadvermogen | 1195 kg |
| eerste inschrijving | 03-06-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| praktisch | bagagerek |
| trekhaak vast | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Het voertuig start en rijdt! Het voertuig heeft een ongeval gehad! De radiator is beschadigd! Foutmelding motor! Batterij plat! | ||
| interieur | vlekken op de zetels |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Opel E-vivaro 50 kWh - Lichte vracht
-
0%LBR-TZA-00101
- 2021
- 07-04-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 39.935 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VXEV1ZKXZMZ003118 |
| vermogen | 136 pK |
| eerste inschrijving | 28-01-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! De inhoud dient meegenomen te worden! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Topsvending automaat
-
0%LBR-TZA-00100
- onbekend
- 21-01-2026, 15:20
SN: 325640015076
Bouwjaar: 2023-11-08
Geen sleutels beschikbaar!
Werking niet getest!
Bouwjaar: 2023-11-08
Geen sleutels beschikbaar!
Werking niet getest!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Topsvending automaat
-
0%LBR-TZA-00099
- onbekend
- 28-01-2026, 15:10
Geen sleutels beschikbaar!
Werking niet getest!
Werking niet getest!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
505 / 516 van totaal: 537



