Online veilingen - volledig aanbod
- Mercedes-Benz E200 d - stationwagen (77103-1163)
-
17%LBR-VAM-00003
- 2020
- 03-06-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 147.920 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | W1K2132121A923171 |
| vermogen | 160 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1597 cc |
| eerste inschrijving | 08-12-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Velgen beschadigd! Het voertuig start en rijdt! Melding batterij! | ||
| interieur | beschadigd |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Citroen Berlingo 1.2 PureTech - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00121
- 2024
- 02-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 65.382 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR7EUHNP2PJ939469 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1199 cc |
| laadvermogen | 545 kg |
| eerste inschrijving | 21-02-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| diverse | radio |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz Sprinter 319 2.0 CDI RWD - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00228
- 2023
- 02-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 141.471 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | W1V3MCFZXRP604225 |
| vermogen | 190 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| laadvermogen | 875 kg |
| eerste inschrijving | 29-11-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| automatische klimaatregeling | |
| dubbele cabine | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| leder bekleding | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Expert 2.0 L2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00318
- 2021
- 02-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 97.377 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3VFAHK8M7842909 |
| vermogen | 122 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 800 kg |
| eerste inschrijving | 28-09-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 109.153 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTREME63596 |
| vermogen | 129 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1215 kg |
| eerste inschrijving | 25-02-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 TdCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00174
- 2022
- 01-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 83.194 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTRENJ17498 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1520 kg |
| eerste inschrijving | 28-08-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- LV Candy
-
21%LBR-VAC-00103
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Zeer mooi bruin met de hand beschilderd sculptuur van een “Candy Tofee” met LV motief. Hoogte ca 90 cm. Een echte blikvanger voor in elke woning.
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Eend
-
21%LBR-VAC-00091
- onbekend
- 28-05-2026, 15:45
Handbeschilderd door Tattoo-artiest Amanda Wubbe - Juressic Inc.
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Rode Teddy ode aan LV
-
21%LBR-VAC-00087
- onbekend
- 28-05-2026, 15:40
zeer mooi met de hand beschilderd sculptuur van een beer met chanel motief. Hoogte ca 30
cm. Een echte blikvanger voor in elke woning
cm. Een echte blikvanger voor in elke woning
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ode aan Ferrari
-
21%LBR-VAC-00090
- onbekend
- 28-05-2026, 15:40
Klein sculptuur
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Racing dog
-
21%LBR-VAC-00083
- onbekend
- 28-05-2026, 15:40
Pop-Art hond vervaardigd uit poleyster, met de hand beschilderd. Lengte ca 40cm
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Sculptuur Minie Loves LV
-
21%LBR-VAC-00081
- onbekend
- 28-05-2026, 15:40
445 / 456 van totaal: 878


