Online veilingen - kavelveiling
- TEST KAVEL VOOR BIEDINGEN
-
0%LBR-TZC-00332
- onbekend
- 27-04-2026, 14:00
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Renault Trafic 2.0 dCi 29 L2H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00368
- 2023
- 21-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 76.816 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF1FL000171260993 |
| vermogen | 170 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 900 kg |
| eerste inschrijving | 28-06-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| dubbele cabine | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still RX 20-14 - Elektrische heftruck
-
0%LBR-TZA-00225
- 2022
- 20-04-2026, 14:25
SN: 516219L00201
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
- Het voertuig start niet en rijdt niet!
- De batterij laad niet meer op!
- Noodschakelaar kapot!
+ batterijlader
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
- Het voertuig start niet en rijdt niet!
- De batterij laad niet meer op!
- Noodschakelaar kapot!
+ batterijlader
Ćtat de l'objet doit ĆŖtre inspectĆ© sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still EXU 16 - Elektrische transpallet
-
0%LBR-TZA-00227
- 2022
- 20-04-2026, 14:15
SN: W42351L00385
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 1600 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 1600 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
Ćtat de l'objet doit ĆŖtre inspectĆ© sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz Sprinter 519 2.0 CDI L3H1 RWD - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00353
- 2021
- 20-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 122.360 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | W1V9072551N181411 |
| vermogen | 190 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| laadvermogen | 1115 kg |
| eerste inschrijving | 28-12-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | airconditioning |
| dubbele cabine | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Renault Trafic 2.0 dCi 30 L2H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00186
- 2022
- 20-04-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 58.375 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | VF1FL000269013305 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 983 kg |
| eerste inschrijving | 02-05-2022 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still EXV 14i C - Elektrische stapelaar
-
0%LBR-TZA-00229
- 2022
- 20-04-2026, 14:10
SN: F20322L00111
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: 733 uur
Max. hefvermogen: 1400 kg
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: 733 uur
Max. hefvermogen: 1400 kg
Ćtat de l'objet doit ĆŖtre inspectĆ© sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still RX 20-14 - Elektrische heftruck
-
0%LBR-TZA-00226
- 2022
- 20-04-2026, 14:05
SN: 516219L00199
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: 1425 uur
Max. hefvermogen: 1400 kg
Max. hefhoogte: 4170 mm
- Sideshift
- Melding onderhoud
+ batterijlader
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: 1425 uur
Max. hefvermogen: 1400 kg
Max. hefhoogte: 4170 mm
- Sideshift
- Melding onderhoud
+ batterijlader
Ćtat de l'objet doit ĆŖtre inspectĆ© sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot 508 2.0 BlueHDi GT Line - Hatchback (MARGE)
-
0%LBR-TZB-00167
- 2018
- 20-04-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 151.528 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR3FHEHYRJY186899 |
| vermogen | 163 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| eerste inschrijving | 19-12-2018 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| leder bekleding | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still EXV 14i C - Elektrische stapelaar
-
0%LBR-TZA-00228
- 2022
- 20-04-2026, 14:00
SN: F20322L00116
Bouwjaar: 2022
Werkuren: onbekend
Sleutels: 1
Hefvermogen: 1400 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
Bouwjaar: 2022
Werkuren: onbekend
Sleutels: 1
Hefvermogen: 1400 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
Ćtat de l'objet doit ĆŖtre inspectĆ© sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Kia EV6 77.4 kWh - voertuig meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZB-00323
- 2021
- 15-04-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 98.494 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | KNAC481AFN5004262 |
| vermogen | 228 pK |
| eerste inschrijving | 22-10-2021 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| head-up display | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- BMW 330e Touring - stationwagen
-
0%LBR-TYL-00172
- 2022
- 15-04-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 83.824 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | WBA81CY0X0FP22530 |
| vermogen | 184 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1998 cc |
| eerste inschrijving | 07-12-2022 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! Brandstof benzine+ elek |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| head-up display | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
1 / 12 van totaal: 235


