Bedrijfsvoertuigen
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi L4H3 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00330
- 2023
- 01-04-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 82.285 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSY8P9061693 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1167 kg |
| eerste inschrijving | 03-11-2023 |
| aantal sleutels | 4 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Ranger 3.0 EcoBlue e-4WD - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00346
- 2024
- 01-04-2026, 14:40
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 39.024 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | 6FPPXXMJ2PPT93232 |
| vermogen | 241 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2993 cc |
| laadvermogen | 885 kg |
| eerste inschrijving | 23-01-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| dubbele cabine | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling gewoon | |
| elektrische spiegel | |
| leder bekleding | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
| diverse | Radio, Stuurverwarming |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Expert 1.5 BlueHDi L2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00184
- 2021
- 01-04-2026, 14:40
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 30.650 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF3VBYHVKMZ059645 |
| vermogen | 120 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| eerste inschrijving | 13-09-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Boxer 435 2.2 BlueHDi L3 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZC-00103
- 2021
- 01-04-2026, 14:50
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 105.881 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3YDBNAU12R31227 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2179 cc |
| laadvermogen | 785 kg |
| eerste inschrijving | 16-02-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| diverse | Dhollandia DHLM.10 |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Fiat Doblo 1.3 Multiijet - lichte vracht
-
0%LBR-TYK-00033
- 2021
- 01-04-2026, 15:00
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 132.887 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | ZFA26300006V34472 |
| vermogen | 95 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1248 cc |
| laadvermogen | 520 kg |
| eerste inschrijving | 03-11-2021 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
73 / 77 van totaal: 77


