Online veilingen - kavelveiling
- Still EXV 14i C - Elektrische stapelaar
-
0%LBR-TZA-00229
- 2022
- 20-04-2026, 14:10
SN: F20322L00111
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: 733 uur
Max. hefvermogen: 1400 kg
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: 733 uur
Max. hefvermogen: 1400 kg
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still EXU 16 - Elektrische transpallet
-
0%LBR-TZA-00227
- 2022
- 20-04-2026, 14:15
SN: W42351L00385
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 1600 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 1600 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still RX 20-14 - Elektrische heftruck
-
0%LBR-TZA-00225
- 2022
- 20-04-2026, 14:25
SN: 516219L00201
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
- Het voertuig start niet en rijdt niet!
- De batterij laad niet meer op!
- Noodschakelaar kapot!
+ batterijlader
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
- Het voertuig start niet en rijdt niet!
- De batterij laad niet meer op!
- Noodschakelaar kapot!
+ batterijlader
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Renault Trafic 2.0 dCi 29 L2H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00368
- 2023
- 21-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 76.816 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF1FL000171260993 |
| vermogen | 170 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 900 kg |
| eerste inschrijving | 28-06-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| dubbele cabine | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- TEST KAVEL VOOR BIEDINGEN
-
0%LBR-TZC-00332
- onbekend
- 27-04-2026, 14:00
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Nissan NV400 2.3 dCi - Lichte vracht.
-
0%LBR-TYC-00276
- 2017
- 05-11-2025, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 125.648 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | VNVM1000859080384 |
| vermogen | 163 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2299 cc |
| laadvermogen | 785 kg |
| eerste inschrijving | 02-11-2017 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| praktisch | bagagerek |
| trekhaak vast | |
| multimedia | navigatiesysteem |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Het voertuig start en rijdt! Melding onderhoud, motorolie en airbag! De versnellingsbak functioneert niet goed! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz A200 d AMG Line - Stationwagen
-
0%LBR-TYB-00175
- 2024
- 10-11-2025, 14:00
| type | Break |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 1.999 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | W1K3F1CB7SN345102 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| eerste inschrijving | 11-12-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Het voertuig werd gerecupereerd uit Italië! Het voertuig is niet meer ingeschreven in België en we weten niet waar het op dit moment ingeschreven is! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz EQS 118 kWh 580 4-Matic - Stationwagen
-
0%LBR-TYI-00097
- 2024
- 17-11-2025, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 85.120 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | W1NDM4EBXRA032753 |
| vermogen | 544 pK |
| eerste inschrijving | 07-08-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 7 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| head-up display | |
| leder bekleding | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
| diverse | Radio, zetelverwarming, parkeersensoren achteraan |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz E-Citan 45 kWh A1 Pro - Lichte vracht.
-
0%LBR-TYJ-00360
- 2024
- 01-12-2025, 15:20
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 12.246 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | W1VTUACZ5RU380453 |
| vermogen | 122 pK |
| laadvermogen | 440 kg |
| eerste inschrijving | 03-09-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still FM-X 14 - Reachtruck
-
0%LBR-TYJ-00287
- 2024
- 03-12-2025, 14:50
SN: P21902N91370
Bouwjaar: 2024
Sleutels: 1
Afgelezen werkuren: 446u
Max. hefvermogen: 1400 kg
Max. hefhoogte: 9200 mm
- Er is geen batterijlader aanwezig!
Bouwjaar: 2024
Sleutels: 1
Afgelezen werkuren: 446u
Max. hefvermogen: 1400 kg
Max. hefhoogte: 9200 mm
- Er is geen batterijlader aanwezig!
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Jungheinrich EFG 425K - Elektrische heftruck
-
0%LBR-TYK-00177
- 2017
- 10-12-2025, 14:00
SN: FN549889
Bouwjaar: 2017
Werkuren: 3737 u
Sleutels: 2
Max. hefhoogte: 3100 mm
Max. hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
Bouwjaar: 2017
Werkuren: 3737 u
Sleutels: 2
Max. hefhoogte: 3100 mm
Max. hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Opel Movano 2.2 Turbo D L3 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TYL-00086
- 2025
- 23-12-2025, 14:20
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 6.946 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VXEYCF6F6RG077405 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2184 cc |
| eerste inschrijving | 17-03-2025 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| praktisch | trekhaak vast |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
109 / 120 van totaal: 220


