Bedrijfsvoertuigen
- Fiat Doblo 1.3 Multiijet - lichte vracht
-
0%LBR-TYK-00033
- 2021
- 01-04-2026, 14:20
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 132.887 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | ZFA26300006V34472 |
| vermogen | 95 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1248 cc |
| laadvermogen | 520 kg |
| eerste inschrijving | 03-11-2021 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz E-Citan 45 kWh A1 Pro - Lichte vracht.
-
0%LBR-TYJ-00360
- 2024
- 01-12-2025, 15:20
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 12.246 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | W1VTUACZ5RU380453 |
| vermogen | 122 pK |
| laadvermogen | 440 kg |
| eerste inschrijving | 03-09-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Renault Master 2.3 dCi 35 L3H2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TYJ-00206
- 2021
- 08-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 144.165 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF1MA000067144709 |
| vermogen | 136 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2299 cc |
| laadvermogen | 965 kg |
| eerste inschrijving | 25-06-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 1 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Melding onderhoud! Motorlampje brandt! Brandstof bijna op! Voertuig start en rijdt ! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels | ||
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Nissan NV400 2.3 dCi - Lichte vracht.
-
0%LBR-TYC-00276
- 2017
- 05-11-2025, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 125.648 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | VNVM1000859080384 |
| vermogen | 163 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2299 cc |
| laadvermogen | 785 kg |
| eerste inschrijving | 02-11-2017 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| praktisch | bagagerek |
| trekhaak vast | |
| multimedia | navigatiesysteem |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Het voertuig start en rijdt! Melding onderhoud, motorolie en airbag! De versnellingsbak functioneert niet goed! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
73 / 76 van totaal: 76



