Bedrijfsvoertuigen
- Renault Trafic 1.6 dCi 29 L2H1 - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00082
- 2020
- 27-05-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 180.287 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF1FL000464711489 |
| vermogen | 95 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| laadvermogen | 1004 kg |
| eerste inschrijving | 18-02-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| diverse | radio |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Citroen Berlingo 1.2 PureTech - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00121
- 2024
- 02-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 65.382 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR7EUHNP2PJ939469 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1199 cc |
| laadvermogen | 545 kg |
| eerste inschrijving | 21-02-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| diverse | radio |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Iveco 35-180
-
17%LBR-UYU-00001
- 2017
- 08-04-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 168.184 km |
| chassisnummer | ZCFC135D005195830 |
| vermogen | 180 pK |
| cc-inhoud | 2998 cc |
| eerste inschrijving | 20-11-2017 |
| aantal sleutels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Wagen start - rijdt - remt - batterij mogelijk plat / te vervangen |
| veiligheid | airbag |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | airconditioning |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden |
Aangeboden via:
- Citroen Jumpy
-
0%LBR-UZJ-00007
- 2020
- 29-04-2026, 14:55
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 144.384 km |
| chassisnummer | VF7VBYHVKL7024812 |
| vermogen | 120 pK |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| eerste inschrijving | 16-06-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Wagen start - rijdt - remt |
| veiligheid | airbag |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| stuurbekrachtiging |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Citroen Jumper 2.0 BlueHDi - Voertuig meerd. doel.
-
17%LBR-VAF-00001
- 2016
- 27-05-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 134.781 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF7YB2MRB12C74633 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| eerste inschrijving | 09-12-2016 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 9 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Opel Vivaro
-
17%LBR-VAO-00062
- 2021
- 27-05-2026, 15:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 211.936 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | VXEVFAHXKM7807131 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| eerste inschrijving | 08-07-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Wagen start - rijdt - remt - Inschrijvingsbewijs deel 2 ontbreekt |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| airbag passagier | |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| stuurbekrachtiging | |
| praktisch | trekhaak vast |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| interieur | vlekken op de zetels | |
| vuil |
Aangeboden via:
- Iveco 35-180
-
17%LBR-VAP-00001
- 2017
- 27-05-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 168.184 km |
| chassisnummer | ZCFC135D005195830 |
| vermogen | 180 pK |
| cc-inhoud | 2998 cc |
| eerste inschrijving | 20-11-2017 |
| aantal sleutels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Wagen start - rijdt - remt - batterij mogelijk plat / te vervangen |
| veiligheid | airbag |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | airconditioning |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden |
Aangeboden via:
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - lichte vracht
-
17%LBR-VAS-00001
- 2024
- 03-06-2026, 14:00
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 26.426 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSY5R9038942 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1001 kg |
| eerste inschrijving | 13-03-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Gegevens komen van de RDW! Het voertuig is ingeschreven in Nederland! De verkoper zorgt voor de uitschrijving! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - Lichte vracht
-
17%LBR-VAS-00002
- 2024
- 03-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 31.415 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSY4R9038933 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1001 kg |
| eerste inschrijving | 13-03-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Gegevens komen van de RDW! Het voertuig is ingeschreven in Nederland! De verkoper zorgt voor de uitschrijving! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multimedia | telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
73 / 81 van totaal: 81


