Bedrijfsvoertuigen
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 109.153 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTREME63596 |
| vermogen | 129 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1215 kg |
| eerste inschrijving | 25-02-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi 100 S&S - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00036
- 2025
- 27-05-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 67.205 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR3EDYHT6RN576732 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| eerste inschrijving | 18-06-2025 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Citroen Berlingo 1.5 BlueHDi 130 S&S - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00083
- 2024
- 27-05-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 11.788 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VR7EDYHZ7RN546030 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| laadvermogen | 365 kg |
| eerste inschrijving | 09-10-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Expert 1.5 BlueHDi MAN 6 - lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00163
- 2022
- 26-05-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 99.259 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3VBYHRMN7047653 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| laadvermogen | 1035 kg |
| eerste inschrijving | 09-11-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
73 / 76 van totaal: 76


