Bedrijfsvoertuigen
- Ford Transit Custom 2.0 TDCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00214
- 2020
- 02-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 60.648 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | WF0YXXTTGYLY63040 |
| vermogen | 185 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2000 cc |
| laadvermogen | 810 kg |
| eerste inschrijving | 23-11-2020 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! Onderhoud nodig ! Melding remmen! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling gewoon | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 109.153 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTREME63596 |
| vermogen | 129 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1215 kg |
| eerste inschrijving | 25-02-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 TDCi - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00175
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 65.798 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTRENJ17494 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1225 kg |
| eerste inschrijving | 29-08-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| comfort | cruise control |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI L2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00218
- 2023
- 01-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 85.286 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | W1V3KBFZXRP603494 |
| vermogen | 170 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| laadvermogen | 1275 kg |
| eerste inschrijving | 03-08-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 TdCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00174
- 2022
- 01-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 83.194 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTRENJ17498 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1520 kg |
| eerste inschrijving | 28-08-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Expert 2.0 BlueHDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00199
- 2023
- 27-05-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 44.571 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF3VFEHZ7P7872728 |
| vermogen | 177 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| eerste inschrijving | 21-12-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Expert 1.5 BlueHDi MAN 6 - lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00163
- 2022
- 26-05-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 99.259 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3VBYHRMN7047653 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| laadvermogen | 1035 kg |
| eerste inschrijving | 09-11-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Citroen Berlingo M Heavy 1.5 BlueHDi S&S - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00029
- 2023
- 20-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 55.268 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | VR7EFYHZ3PN509589 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| eerste inschrijving | 11-09-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Fiat Doblo 1.5 BlueHDi L1 Heavy - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00030
- 2025
- 20-05-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 20.803 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VYFEDYHTXSN550852 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| eerste inschrijving | 28-11-2025 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Fiat Doblo 1.5 BlueHDi L1 Heavy - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00031
- 2025
- 20-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 28.218 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VYFEDYHT3SN557612 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| eerste inschrijving | 28-11-2025 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
61 / 70 van totaal: 70



