Online veilingen - volledig aanbod
- Volkswagen Golf 1.6 TDI - stationwagen(77103-927)
-
17%LBR-VAM-00008
- 2018
- 03-06-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 229.642 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | WVWZZZAUZJP614581 |
| vermogen | 116 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| eerste inschrijving | 08-06-2018 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Wieldoppen zijn beschadigd! Het voertuig start en rijdt! | |
| interieur | vlekken op de zetels | |
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Citroen Berlingo 1.5 BlueHDi M Light S&S - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00146
- 2024
- 03-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 49.530 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR7EFYHT2PN557730 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| laadvermogen | 440 kg |
| eerste inschrijving | 07-03-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Citroen Jumper 2.2 BlueHDi L3H2 S&S - Camionette
-
0%LBR-TZE-00144
- 2022
- 03-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 85.597 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF7YCCPFCNG012169 |
| vermogen | 165 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2179 cc |
| laadvermogen | 250 kg |
| eerste inschrijving | 17-10-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- STAS S300ZX - Walking floor oplegger
-
0%LBR-TZB-00279
- 2022
- 03-06-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
VIN: YE6S300ZXN0000183
1ste inschrijving: 25/03/22
- 3 assen
- luchtvering
- voor meer info, zie foto's!
Documenten:
- Er zijn geen documenten van het materiaal aanwezig!
1ste inschrijving: 25/03/22
- 3 assen
- luchtvering
- voor meer info, zie foto's!
Documenten:
- Er zijn geen documenten van het materiaal aanwezig!
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Tohaco W2 - Luchtgeveerde aanhangwagen
-
0%LBR-TZD-00215
- 2025
- 03-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
SN: XPGW2T20925033034
1ste inschrijving: 28/03/2025
Tarra: 710 kg
Maximale toegelaten massa: 2000 kg
Technisch toegelaten massa: 2000 kg
- 2 assen
- luchtvering
- kipsysteem
- Het kipsysteem kon niet getest worden op de staat van werking!
- Batterijlader niet aanwezig!
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs
- Gelijkvormigheidsattest
- Keuringsbewijs
- Identificatieverslag
1ste inschrijving: 28/03/2025
Tarra: 710 kg
Maximale toegelaten massa: 2000 kg
Technisch toegelaten massa: 2000 kg
- 2 assen
- luchtvering
- kipsysteem
- Het kipsysteem kon niet getest worden op de staat van werking!
- Batterijlader niet aanwezig!
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs
- Gelijkvormigheidsattest
- Keuringsbewijs
- Identificatieverslag
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Gheysen & Verpoort M1DA - Dieplader
-
0%LBR-TZC-00355
- 2024
- 02-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Chassis: YA9M1DAMA17115754
1ste inschrijving: 15/04/24
Maximale toegelaten massa: 6055 kg
- 1 as
- bladvering
Documenten:
- Er zijn geen documenten van het materiaal aanwezig!
1ste inschrijving: 15/04/24
Maximale toegelaten massa: 6055 kg
- 1 as
- bladvering
Documenten:
- Er zijn geen documenten van het materiaal aanwezig!
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00162
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 138.444 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR3EFYHT2NJ535561 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| laadvermogen | 855 kg |
| eerste inschrijving | 16-02-2022 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Trilo VCU200 - Verticuteermachine
-
0%LBR-TZD-00181
- 2023
- 01-06-2026, 14:00
SN: 034P10017
Bouwjaar: 2023
Verticuteerwals: 2.00 m
Mesdikte: 3mm
Bouwjaar: 2023
Verticuteerwals: 2.00 m
Mesdikte: 3mm
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- 42. Fitnestoestel met defect
-
17%LBR-VAO-00042
- onbekend
- 27-05-2026, 15:20
42. Fitnestoestel met defect
Aangeboden via:
- 43. Schermhouders
-
17%LBR-VAO-00043
- onbekend
- 27-05-2026, 15:20
43. Schermhouders
Aangeboden via:
- 48. SUNHEAT Elektrische verwarming
-
17%LBR-VAO-00048
- onbekend
- 27-05-2026, 15:20
48. SUNHEAT Elektrische verwarming
Aangeboden via:
- 27. Prikbord
-
17%LBR-VAO-00027
- onbekend
- 27-05-2026, 15:10
27. Prikbord
Aangeboden via:
817 / 828 van totaal: 908


