Online veilingen - volledig aanbod
- Peugeot Boxer 2.2 BlueHDi L3H2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00304
- 2020
- 30-03-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 175.552 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3YDCNFC12P29541 |
| vermogen | 165 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2179 cc |
| laadvermogen | 1285 kg |
| eerste inschrijving | 16-09-2020 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Karcher B 250 R - Schrobzuigmachine(69000-65)
-
17%LBR-UXA-00011
- 2014
- 11-02-2026, 14:40
SN: 010276
Bouwjaar: 2014
Sleutels: 1
Werkuren: 8656 uur
+ batterijlader
- Het materiaal word gefactureerd vanuit Luxemburg! (17%)
Bouwjaar: 2014
Sleutels: 1
Werkuren: 8656 uur
+ batterijlader
- Het materiaal word gefactureerd vanuit Luxemburg! (17%)
Ćtat de l'objet doit ĆŖtre inspectĆ© sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Citroen Jumpy
-
0%LBR-UZA-00001
- 2020
- 08-04-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 144.384 km |
| chassisnummer | VF7VBYHVKL7024812 |
| vermogen | 120 pK |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| eerste inschrijving | 16-06-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Wagen start - rijdt - remt |
| veiligheid | airbag |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| stuurbekrachtiging |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz Sprinter 2.0 CDI - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00280
- 2024
- 08-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 37.404 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | W1V3K3FZ9SN311147 |
| vermogen | 170 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| laadvermogen | 695 kg |
| eerste inschrijving | 13-06-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Iveco 35S14 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00220
- 2021
- 30-03-2026, 14:50
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 97.922 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | ZCFCG35AX05402793 |
| vermogen | 136 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2287 cc |
| laadvermogen | 915 kg |
| eerste inschrijving | 01-06-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Proline P202 - Plateauwagen
-
0%LBR-TZC-00065
- 2023
- 25-03-2026, 14:40
Chassis: XRP4423PL23012332
1ste inschrijving: 25/10/23
Max. massa: 3650 kg
Afmetingen: L 5530 mm x B 2290 mm x H 1750 mm
- Mogelijkheid voor oprijplaten mee te nemen.
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs
- Gelijkvormigheidsattest
1ste inschrijving: 25/10/23
Max. massa: 3650 kg
Afmetingen: L 5530 mm x B 2290 mm x H 1750 mm
- Mogelijkheid voor oprijplaten mee te nemen.
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs
- Gelijkvormigheidsattest
Ćtat de l'objet doit ĆŖtre inspectĆ© sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- 21. HENCKELMANN Mini Jumbo Vacumeertoestel
-
17%LBR-UXP-00021
- onbekend
- 18-03-2026, 14:45
21. HENCKELMANN Mini Jumbo Vacumeertoestel exclusief fornuis, enkel het toestel
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz A180 Luxery Line - Stationwagen (77102-396)
-
17%LBR-UXN-00003
- 2025
- 04-03-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 3.243 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | W1K3F8EB4TJ551265 |
| vermogen | 136 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1332 cc |
| eerste inschrijving | 07-11-2025 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! Brandstof: Benzine + Elek. |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Het voertuig start niet! | ||
| interieur | vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Topsvending - automaat
-
0%LBR-TYJ-00333
- onbekend
- 28-01-2026, 15:10
Geen sleutels beschikbaar!
Werking niet getest!
Werking niet getest!
Ćtat de l'objet doit ĆŖtre inspectĆ© sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- BMW m3 AS x Drive Competition - Stationwagen
-
0%LBR-TZC-00283
- 2024
- 07-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 17.231 km |
| chassisnummer | WBS11GB070FS90542 |
| vermogen | 510 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2993 cc |
| eerste inschrijving | 23-04-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Maxus Deliver 9 2.0 DCIT L3 - Lichte Vracht
-
0%LBR-TZC-00319
- 2024
- 31-03-2026, 14:55
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 46.312 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | LSH14J7C9PA107941 |
| vermogen | 147 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1996 cc |
| laadvermogen | 1030 kg |
| eerste inschrijving | 22-10-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Iveco 35S14 - lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00223
- 2022
- 30-03-2026, 14:55
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 97.943 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | ZCFCL35A705454264 |
| vermogen | 136 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2287 cc |
| eerste inschrijving | 10-03-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon | |
| diverse | radio |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
121 / 132 van totaal: 509


