Online veilingen - volledig aanbod
- 11. Transpallet
-
17%LBR-VAO-00011
- onbekend
- 27-05-2026, 15:05
11. Transpallet
Aangeboden via:
- 34. Displaykoeler PEPSI MAX
-
17%LBR-VAO-00034
- onbekend
- 27-05-2026, 15:15
34. Displaykoeler PEPSI MAX
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 TDCi - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00175
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 65.798 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTRENJ17494 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1225 kg |
| eerste inschrijving | 29-08-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| comfort | cruise control |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- 21. Bestelwagenrek + inhoud
-
17%LBR-VAN-00021
- onbekend
- 03-06-2026, 14:40
21. Bestelwagenrek + inhoud
Aangeboden via:
- 38. BOSCH GSH5E klopboormachine
-
17%LBR-VAN-00038
- onbekend
- 03-06-2026, 14:45
38. BOSCH GSH5E klopboormachine
Aangeboden via:
- BMW 850i - Marge
-
21%LBR-VAG-00026
- 1991
- 10-06-2026, 14:55
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | CoupƩ |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 142.706 km |
| chassisnummer | WBAEG21050CB02338 |
| cc-inhoud | 5000 cc |
| eerste inschrijving | 10-01-1991 |
| aantal sleutels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | BMW 850i E31 - INDRUK: Zeer mooie onverprutste 850i, afkomstig van een chirurg. Deze heeft technisch ontzettend veel geinvesteerd. Zo werden de remmen aangepakt door de remklauwen en rempomp te vervangen (gekend probleem). Zo werd ook de hemel vervangen (tevens gekend probleem). Het lakwerk is eerlijk, zo ook het interieur. Hier zijn nog geen detailers aan de slag gegaan om hem verkoopklaar te maken. Hierdoor wordt de auto ontzettend eerlijk gepresenteerd. De velgen en bumpers spreken voor zich en zijn absoluut een meerwaarde. Desondanks staat de wagen enige tijd stil en dient voorzien te worden van een onderhoud. - STATUS: Wagen start, rijdt en remt - Batterij mogelijk te vervangen - DOCUMENTEN: Belgisch inschrijvingsbewijs deel I, keuringsrapport - VERKOOP: Margeregeling |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Stiga Combi 48 AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00026
- 2017
- 13-05-2026, 14:25
SN: SK7311007
Bouwjaar: 2017
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
Bouwjaar: 2017
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00039
- 2019
- 13-05-2026, 14:35
SN: 19FA2WBH008698
Bouwjaar: 2019
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
Bouwjaar: 2019
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI L2 RWD - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00085
- 2023
- 26-05-2026, 14:20
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 51.669 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | W1V3KBFZ2PP546110 |
| vermogen | 170 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| laadvermogen | 1125 kg |
| eerste inschrijving | 30-10-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Iveco 35-180
-
17%LBR-VAP-00001
- 2017
- 27-05-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 168.184 km |
| chassisnummer | ZCFC135D005195830 |
| vermogen | 180 pK |
| cc-inhoud | 2998 cc |
| eerste inschrijving | 20-11-2017 |
| aantal sleutels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Wagen start - rijdt - remt - batterij mogelijk plat / te vervangen |
| veiligheid | airbag |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | airconditioning |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden |
Aangeboden via:
- Renault Trafic 1.6 dCi 29 L2H1 - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00082
- 2020
- 27-05-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 180.287 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF1FL000464711489 |
| vermogen | 95 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| laadvermogen | 1004 kg |
| eerste inschrijving | 18-02-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| diverse | radio |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- 35. 3 Helmen
-
17%LBR-VAO-00035
- onbekend
- 27-05-2026, 15:15
577 / 588 van totaal: 894


