Online veilingen - volledig aanbod
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00143
- 2024
- 02-06-2026, 14:05
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 26.426 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSY5R9038942 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1001 kg |
| eerste inschrijving | 13-03-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Gegevens komen van de RDW! Het voertuig is ingeschreven in Nederland! Bij verkoop buiten Nederland, verzorgd de verkoper een officieel export document voor de koper om het voertuig te kunnen registreren! Bij verkoop aan een Nederlander, wordt het voertuig tenaamgesteld door verkoper op naam van de koper! Technische keuring/APK is geldig tot 13/03/2027! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Focus Clipper 1.0 EcoBoost MHEV - Stationwagen (MARGE)
-
0%LBR-TZD-00055
- 2023
- 02-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 62.125 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | WF0PXXGCHPPC43488 |
| vermogen | 125 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 999 cc |
| eerste inschrijving | 14-02-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Brandstof: benzine + elektriciteit! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
| diverse | Radio, Stuurverwarming |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Renault Trafic 2.0 dCi L2H1- lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00016
- 2024
- 02-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 27.309 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF1FL000673470283 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 955 kg |
| eerste inschrijving | 26-11-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Renault Express 1.5 Blue dCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00169
- 2023
- 02-06-2026, 14:20
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 86.695 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF1RJK00970698018 |
| vermogen | 75 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1461 cc |
| laadvermogen | 597 kg |
| eerste inschrijving | 07-05-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Tohaco W2 - Luchtgeveerde aanhangwagen
-
0%LBR-TZD-00215
- 2025
- 03-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
SN: XPGW2T20925033034
1ste inschrijving: 28/03/2025
Tarra: 710 kg
Maximale toegelaten massa: 2000 kg
Technisch toegelaten massa: 2000 kg
- 2 assen
- luchtvering
- kipsysteem
- Het kipsysteem kon niet getest worden op de staat van werking!
- Batterijlader niet aanwezig!
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs
- Gelijkvormigheidsattest
- Keuringsbewijs
- Identificatieverslag
1ste inschrijving: 28/03/2025
Tarra: 710 kg
Maximale toegelaten massa: 2000 kg
Technisch toegelaten massa: 2000 kg
- 2 assen
- luchtvering
- kipsysteem
- Het kipsysteem kon niet getest worden op de staat van werking!
- Batterijlader niet aanwezig!
Documenten:
- Inschrijvingsbewijs
- Gelijkvormigheidsattest
- Keuringsbewijs
- Identificatieverslag
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- STAS S300ZX - Walking floor oplegger
-
0%LBR-TZB-00279
- 2022
- 03-06-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
VIN: YE6S300ZXN0000183
1ste inschrijving: 25/03/22
- 3 assen
- luchtvering
- voor meer info, zie foto's!
Documenten:
- Er zijn geen documenten van het materiaal aanwezig!
1ste inschrijving: 25/03/22
- 3 assen
- luchtvering
- voor meer info, zie foto's!
Documenten:
- Er zijn geen documenten van het materiaal aanwezig!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDI - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00127
- 2023
- 03-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 69.955 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR3EFYHT2PN552340 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| eerste inschrijving | 10-10-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- 8.Ā Ā Ā BOSCH HG660LCD Heatgun
-
17%LBR-VAN-00008
- onbekend
- 03-06-2026, 14:30
8. BOSCH HG660LCD Heatgun
Aangeboden via:
- EP EFL353 - elektrische heftruck
-
0%LBR-TZE-00073
- onbekend
- 03-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Serienummer: 1331900276
Sleutels: 1
Geen documenten!
Bouwjaar: 2025
laadkabels aanwezig
Draaiuren: 389
Sleutels: 1
Geen documenten!
Bouwjaar: 2025
laadkabels aanwezig
Draaiuren: 389
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- 2.Ā Ā Ā Schrijnwerkerstafel
-
17%LBR-VAN-00002
- onbekend
- 03-06-2026, 14:30
2. Schrijnwerkerstafel
Aangeboden via:
- Peugeot 5008 1.5 BlueHDi - Voertuig meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZE-00130
- 2020
- 03-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 151.830 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF3MRHNSMKL149542 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1199 cc |
| eerste inschrijving | 30-07-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 7 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 1 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Aiways u5 -voertuig meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZD-00083
- 2022
- 03-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 56.831 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | LVXMAXBA2MR902127 |
| vermogen | 204 pK |
| eerste inschrijving | 13-07-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | De batterij is bijna leeg en er is geen mogelijkheid tot opladen ter plaatsen! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling gewoon | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
229 / 240 van totaal: 878


