Online veilingen - kavelveiling
- Still EXV 14i C - Elektrische stapelaar
-
0%LBR-TZA-00228
- 2022
- 20-04-2026, 14:00
SN: F20322L00116
Bouwjaar: 2022
Werkuren: onbekend
Sleutels: 1
Hefvermogen: 1400 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
Bouwjaar: 2022
Werkuren: onbekend
Sleutels: 1
Hefvermogen: 1400 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Renault Trafic 2.0 dCi 30 L2H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00186
- 2022
- 20-04-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 58.375 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | VF1FL000269013305 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 983 kg |
| eerste inschrijving | 02-05-2022 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still EXU 16 - Elektrische transpallet
-
0%LBR-TZA-00227
- 2022
- 20-04-2026, 14:15
SN: W42351L00385
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 1600 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 1600 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (De batterij van het materiaal laad ook niet op)
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Still RX 20-14 - Elektrische heftruck
-
0%LBR-TZA-00225
- 2022
- 20-04-2026, 14:25
SN: 516219L00201
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
- Het voertuig start niet en rijdt niet!
- De batterij laad niet meer op!
- Noodschakelaar kapot!
+ batterijlader
Bouwjaar: 2022
Sleutels: 1
Werkuren: onbekend
- Het voertuig start niet en rijdt niet!
- De batterij laad niet meer op!
- Noodschakelaar kapot!
+ batterijlader
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Renault Trafic 2.0 dCi 29 L2H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00368
- 2023
- 21-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 76.816 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF1FL000171260993 |
| vermogen | 170 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 900 kg |
| eerste inschrijving | 28-06-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| dubbele cabine | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Jungheinrich EFG 425K - Elektrische heftruck
-
0%LBR-TYK-00177
- 2017
- 10-12-2025, 14:00
SN: FN549889
Bouwjaar: 2017
Werkuren: 3737 u
Sleutels: 2
Max. hefhoogte: 3100 mm
Max. hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
Bouwjaar: 2017
Werkuren: 3737 u
Sleutels: 2
Max. hefhoogte: 3100 mm
Max. hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Fendt Slicer 310 FQ - Frontmaaier
-
0%LBR-TZC-00309
- 2023
- 30-03-2026, 14:15
SN: WAMFGL00HNG010200
Bouwjaar: 2023
Werkbreedte: 3.1 m
Bouwjaar: 2023
Werkbreedte: 3.1 m
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Iveco Daily 35S12V - lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00327
- 2018
- 31-03-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | ZCFC1358605256150 |
| vermogen | 116 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2287 cc |
| eerste inschrijving | 12-10-2018 |
| aantal sleutels | 4 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Deel 1 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! Kilometerstand onbekend |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| radio/CD |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| De motor is gedemonteerd! Vermoedelijk zijn niet alle onderdelen nog aanwezig! Wieldoppen zijn beschadigd! Het voertuig start niet en rijdt niet! Kilometerstand onbekend | ||
| interieur | Zie Foto's !!! | |
| beschadigd | ||
| vlekken op de zetels | ||
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 TDCi L1H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00215
- 2024
- 07-04-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 53.881 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0RXXTA8RRA48242 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1996 cc |
| eerste inschrijving | 30-04-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot 2008 1.2 Pure Tech Allure - Meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZC-00361
- 2023
- 07-04-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 33.889 km |
| kleur | Oranje |
| chassisnummer | VR3USHNKKNJ823368 |
| vermogen | 101 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1199 cc |
| eerste inschrijving | 20-01-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Jeep Renegade 1.3 T4 AWD - Voertuig met meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZC-00211
- 2023
- 07-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 11.489 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | 1C4PJDDW2PP033326 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1332 cc |
| eerste inschrijving | 28-02-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Brandstof benzine+elektriciteit! Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 TDCi L1H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00278
- 2024
- 07-04-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 25.992 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0RXXTA8RRA49293 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1996 cc |
| laadvermogen | 850 kg |
| eerste inschrijving | 30-04-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| alarm | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
25 / 36 van totaal: 224


