Online auctions - full range
- Peugeot Expert 2.0 L2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00318
- 2021
- 02-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 97,377 km |
| Color | White |
| chassis number | VF3VFAHK8M7842909 |
| power | 122 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| loading capacity | 800 kg |
| first registration | 28-09-2021 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| air conditioning | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Kia Sportage 1.6 T-G - Voertuig meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZD-00132
- 2022
- 01-06-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 131,785 km |
| Color | Black |
| chassis number | U5YPV81GBNL007566 |
| power | 180 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| first registration | 21-03-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Fuel petrol + electricity! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active track assistant |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI L2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00218
- 2023
- 01-06-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 85,286 km |
| Color | White |
| chassis number | W1V3KBFZXRP603494 |
| power | 170 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1950 cc |
| loading capacity | 1275 kg |
| first registration | 03-08-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| air conditioning | |
| electric front windows | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Transit 2.0 TDCi - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00175
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 65,798 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTRENJ17494 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1225 kg |
| first registration | 29-08-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| comfort | cruise control |
| electric front windows | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 109,153 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTREME63596 |
| power | 129 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1215 kg |
| first registration | 25-02-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00162
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 138,444 km |
| Color | White |
| chassis number | VR3EFYHT2NJ535561 |
| power | 102 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| loading capacity | 855 kg |
| first registration | 16-02-2022 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Trilo VCU200 - Verticuteermachine
-
0%LBR-TZD-00181
- 2023
- 01-06-2026, 14:00
SN: 034P10017
Year of manufacture: 2023
Scarifying roller: 2.00 m
Blade thickness: 3 mm
Year of manufacture: 2023
Scarifying roller: 2.00 m
Blade thickness: 3 mm
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Transit 2.0 TdCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00174
- 2022
- 01-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 83,194 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTRENJ17498 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1520 kg |
| first registration | 28-08-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Joan Miro Kleurenlithografie
-
21%LBR-VAC-00112
- unknown
- 28-05-2026, 15:50
Originele kleurenlithografie naar ontwerp van de Spaanse kunstenaar Joan Miró, uitgevoerd in de karakteristieke beeldtaal van de meester met speelse vormen, sterrenmotieven en krachtige primaire kleuren.
De lithografie werd gedrukt door Litografías Artísticas S.A. en is gebaseerd op platen die door Miró zelf werden getekend. Volgens het bijgeleverde certificaat werd de editie gerealiseerd in opdracht van SEAT (Sociedad Española de Automóviles de Turismo S.A.) in 1984. De originele drukplaten werden na de oplage vernietigd.
Het werk is gesigneerd in de plaat en wordt aangeboden met het originele certificaat van echtheid. Gepresenteerd in een moderne lijst.
Een levendig en herkenbaar werk van één van de belangrijkste vertegenwoordigers van het surrealistische modernisme uit de 20e eeuw
De lithografie werd gedrukt door Litografías Artísticas S.A. en is gebaseerd op platen die door Miró zelf werden getekend. Volgens het bijgeleverde certificaat werd de editie gerealiseerd in opdracht van SEAT (Sociedad Española de Automóviles de Turismo S.A.) in 1984. De originele drukplaten werden na de oplage vernietigd.
Het werk is gesigneerd in de plaat en wordt aangeboden met het originele certificaat van echtheid. Gepresenteerd in een moderne lijst.
Een levendig en herkenbaar werk van één van de belangrijkste vertegenwoordigers van het surrealistische modernisme uit de 20e eeuw
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Corneille Champagnefles
-
21%LBR-VAC-00111
- unknown
- 28-05-2026, 15:50
Corneille
Champagnefled getekend en gedateerd 2003
Champagnefled getekend en gedateerd 2003
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00110
- unknown
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00109
- unknown
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
373 / 384 van total: 946


