Online auctions - lot auction
- Sankoo Bg Lift M250 - Minihijskraan + toebehoren
-
0%LBR-TZB-00041
- 2024
- 11-03-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Brand: Sankoo
Type: BG Lift M250
Serial number: M305240112
Fuel: Diesel
Weight: 2,600 kg
Max. height: 17.1 metres
+ Accessories (see photos)
+ Work basket (Ferrari Skyler 2AL)
NO DOCS!
Type: BG Lift M250
Serial number: M305240112
Fuel: Diesel
Weight: 2,600 kg
Max. height: 17.1 metres
+ Accessories (see photos)
+ Work basket (Ferrari Skyler 2AL)
NO DOCS!
Condition of the item should be inspected on location!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot 308 SW 1.5 BlueHDI - Voertuig Meerdere Doeleinden
-
0%LBR-TZB-00330
- 2020
- 11-03-2026, 14:30
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 101,592 km |
| Color | Black |
| chassis number | VF3LCYHZJLS247370 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| first registration | 29-10-2020 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Fliegl ASW 367S Black Bull - Gronddumper
-
0%LBR-TZB-00206
- 2022
- 11-03-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Chassis: WGJ113344MM402119
First registration: 08/02/22
Permitted total weight: 34,000 kg
Maximum nose weight: 4,000 kg
1st axle: 10,000 kg
2nd axle: 10,000 kg
3rd axle: 10,000 kg
- Air suspension
- Ground dumper was not tested for operational condition
Documents:
- Registration certificate Part I (Part II is not present!)
- Certificate of Conformity
- Identification report
- Report of loss of registration certificate is present (valid until 17/03/26)!
First registration: 08/02/22
Permitted total weight: 34,000 kg
Maximum nose weight: 4,000 kg
1st axle: 10,000 kg
2nd axle: 10,000 kg
3rd axle: 10,000 kg
- Air suspension
- Ground dumper was not tested for operational condition
Documents:
- Registration certificate Part I (Part II is not present!)
- Certificate of Conformity
- Identification report
- Report of loss of registration certificate is present (valid until 17/03/26)!
Condition of the item should be inspected on location!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Kia Sportage 1.6i - Vtg. meerd. doel.(MARGE)
-
0%LBR-TZB-00117
- 2019
- 10-03-2026, 14:40
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 79,650 km |
| Color | Grey |
| chassis number | U5YPG814AKL621274 |
| power | 132 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1591 cc |
| first registration | 23-01-2019 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | navigation system |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot Expert 2.0 BlueHDi L3 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00065
- 2025
- 10-03-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 39,915 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VF3VLEHT0SZ017135 |
| power | 144 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| loading capacity | 645 kg |
| first registration | 19-03-2025 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 6 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| double cabine | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Volkswagen Transporter 2.0 TDI SCR BMT - lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00125
- 2023
- 09-03-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 73,408 km |
| Color | Grey |
| chassis number | WV1ZZZ7H9PX026424 |
| power | 110 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1968 cc |
| loading capacity | 963 kg |
| first registration | 25-01-2023 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| technische fiche | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Alfa Romeo Giulia 2.0 T Super - Sedan
-
0%LBR-TZB-00278
- 2019
- 09-03-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Petrol |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 135,943 km |
| Color | Black |
| chassis number | ZAREAEBNXK7609802 |
| power | 201 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| first registration | 23-01-2019 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment with memory | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| leahter seats | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| sunroof | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
| diverse | Radio, seat heating |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Pronar PWP 530 - Schudder
-
0%LBR-TZB-00053
- 2022
- 03-03-2026, 14:00
SN: XX1725
Year of construction: 2022
Year of construction: 2022
Object in the original packaging, seen and approved by the buyer.
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot Boxer 2.2 BlueHDi L3H2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00199
- 2022
- 02-03-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 77,961 km |
| Color | White |
| chassis number | VF3YCBPFCNG000081 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2179 cc |
| loading capacity | 1125 kg |
| first registration | 02-08-2022 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | cruise control |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- John Deere 6230R - Tractor
-
0%LBR-TZA-00230
- 2020
- 18-02-2026, 15:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Chassis: 1L06230RLLP957640
First registration: 04/03/20
Working hours: 3733 h
Keys: 1
Engine capacity: 6788 cm³
Engine power: 206 kW
- Radio
- Cruise control
- Telephone
- The vehicle starts and drives!
- The vehicle is invoiced from France!
- The license plates on the vehicle are false! The vehicle is registered in Belgium!
Documents:
- Registration certificate Parts I and II
- Certificate of Conformity
- Identification report
First registration: 04/03/20
Working hours: 3733 h
Keys: 1
Engine capacity: 6788 cm³
Engine power: 206 kW
- Radio
- Cruise control
- Telephone
- The vehicle starts and drives!
- The vehicle is invoiced from France!
- The license plates on the vehicle are false! The vehicle is registered in Belgium!
Documents:
- Registration certificate Parts I and II
- Certificate of Conformity
- Identification report
Condition of the item should be inspected on location!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Nugent P3718H - Aanhangwagen
-
0%LBR-TZA-00163
- 2023
- 11-02-2026, 14:05
Chassis: SBFPTGP0260003663
First registration: 23/10/2023
- 2 axles
- Braked
- Nose wheel is broken!
- Ball coupling is locked and key is missing!
Documents:
- No trailer documentation available!
First registration: 23/10/2023
- 2 axles
- Braked
- Nose wheel is broken!
- Ball coupling is locked and key is missing!
Documents:
- No trailer documentation available!
Condition of the item should be inspected on location!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Topsvending automaat
-
0%LBR-TZA-00099
- unknown
- 28-01-2026, 15:10
SN:
Year of manufacture:
No keys available!
Operation not tested!
Year of manufacture:
No keys available!
Operation not tested!
Condition of the item should be inspected on location!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
205 / 216 van total: 227



