Online auctions - lot auction
- Still EXV 14i C - Elektrische stapelaar
-
0%LBR-TZA-00229
- 2022
- 20-04-2026, 14:10
SN: F20322L00111
Year of manufacture: 2022
Keys: 1
Working hours: 733 hours
Max. lifting capacity: 1400 kg
Year of manufacture: 2022
Keys: 1
Working hours: 733 hours
Max. lifting capacity: 1400 kg
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Still EXU 16 - Elektrische transpallet
-
0%LBR-TZA-00227
- 2022
- 20-04-2026, 14:15
SN: W42351L00385
Year of manufacture: 2022
Keys: 1
Working hours: unknown
Lifting capacity: 1600 kg
- The equipment does not start or drive! (The equipment battery is also not charging.)
Year of manufacture: 2022
Keys: 1
Working hours: unknown
Lifting capacity: 1600 kg
- The equipment does not start or drive! (The equipment battery is also not charging.)
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Still RX 20-14 - Elektrische heftruck
-
0%LBR-TZA-00225
- 2022
- 20-04-2026, 14:25
SN: 516219L00201
Year of manufacture: 2022
Keys: 1
Working hours: unknown
- The vehicle does not start or drive!
- The battery no longer charges!
- Emergency stop switch broken!
+ Battery charger
Year of manufacture: 2022
Keys: 1
Working hours: unknown
- The vehicle does not start or drive!
- The battery no longer charges!
- Emergency stop switch broken!
+ Battery charger
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Renault Trafic 2.0 dCi 29 L2H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00368
- 2023
- 21-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 76,816 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VF1FL000171260993 |
| power | 170 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| loading capacity | 900 kg |
| first registration | 28-06-2023 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| double cabine | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- TEST KAVEL VOOR BIEDINGEN
-
0%LBR-TZC-00332
- unknown
- 27-04-2026, 14:00
| certificat of registration | no |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | no |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Nissan NV400 2.3 dCi - Lichte vracht.
-
0%LBR-TYC-00276
- 2017
- 05-11-2025, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 125,648 km |
| Color | Black |
| chassis number | VNVM1000859080384 |
| power | 163 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2299 cc |
| loading capacity | 785 kg |
| first registration | 02-11-2017 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| praktisch | luggage rack |
| trailer hook | |
| multimedia | navigation system |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| The vehicle starts and drives! Maintenance, engine oil, and airbag notification! The gearbox is not functioning properly! | ||
| interior | damaged | |
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Mercedes-Benz A200 d AMG Line - Stationwagen
-
0%LBR-TYB-00175
- 2024
- 10-11-2025, 14:00
| type | Break |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 1,999 km |
| Color | Grey |
| chassis number | W1K3F1CB7SN345102 |
| power | 150 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1950 cc |
| first registration | 11-12-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | no |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | no |
| comments | The vehicle was recovered from Italy! It is no longer registered in Belgium, and we don't know where it is currently registered. |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| sunroof | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Mercedes-Benz EQS 118 kWh 580 4-Matic - Stationwagen
-
0%LBR-TYI-00097
- 2024
- 17-11-2025, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Electricity |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 85,120 km |
| Color | Grey |
| chassis number | W1NDM4EBXRA032753 |
| power | 544 hp |
| first registration | 07-08-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 7 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment with memory | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| head-up display | |
| leahter seats | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| sunroof | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
| diverse | Radio, seat heating, rear parking sensors |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Mercedes-Benz E-Citan 45 kWh A1 Pro - Lichte vracht.
-
0%LBR-TYJ-00360
- 2024
- 01-12-2025, 15:20
| type | Van |
| fuel | Electricity |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 12,246 km |
| Color | Grey |
| chassis number | W1VTUACZ5RU380453 |
| power | 122 hp |
| loading capacity | 440 kg |
| first registration | 03-09-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| central locking | |
| lichtsensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Still FM-X 14 - Reachtruck
-
0%LBR-TYJ-00287
- 2024
- 03-12-2025, 14:50
SN: P21902N91370
Year of manufacture: 2024
Keys: 1
Operating hours: 446 hours
Max. lifting capacity: 1400 kg
Max. lifting height: 9200 mm
- Battery charger not included!
Year of manufacture: 2024
Keys: 1
Operating hours: 446 hours
Max. lifting capacity: 1400 kg
Max. lifting height: 9200 mm
- Battery charger not included!
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Jungheinrich EFG 425K - Elektrische heftruck
-
0%LBR-TYK-00177
- 2017
- 10-12-2025, 14:00
SN: FN549889
Year of manufacture: 2017
Working hours: 3737 h
Keys: 2
Max. lifting height: 3100 mm
Max. lifting capacity: 2500 kg
+ battery charger
Year of manufacture: 2017
Working hours: 3737 h
Keys: 2
Max. lifting height: 3100 mm
Max. lifting capacity: 2500 kg
+ battery charger
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Opel Movano 2.2 Turbo D L3 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TYL-00086
- 2025
- 23-12-2025, 14:20
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 6,946 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VXEYCF6F6RG077405 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2184 cc |
| first registration | 17-03-2025 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | cruise control |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| praktisch | trailer hook |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
109 / 120 van total: 220


