Online auctions - lot auction
- Mercedes-Benz Citan 110 CDI - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00081
- 2022
- 27-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 113,897 km |
| Color | White |
| chassis number | W1V4206231U324258 |
| power | 95 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1461 cc |
| loading capacity | 390 kg |
| first registration | 19-10-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The keys are damaged |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Renault Trafic 1.6 dCi 29 L2H1 - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00082
- 2020
- 27-05-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 180,287 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VF1FL000464711489 |
| power | 95 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| loading capacity | 1004 kg |
| first registration | 18-02-2020 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| diverse | radio |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Nissan Juke 1.6i - Voertuig meerdere doeleinden (MARGE)
-
0%LBR-TZE-00091
- 2012
- 27-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 137,523 km |
| Color | Red |
| chassis number | SJNFBAF15U6171711 |
| power | 117 hp |
| emission class | Euro 5 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| first registration | 04-01-2012 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- BMW 116i - Stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZE-00094
- 2015
- 18-05-2026, 15:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 156,041 km |
| Color | Black |
| chassis number | WBA2R110105B78067 |
| power | 109 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| first registration | 28-05-2015 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Inspection certificate expired |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| The vehicle starts and drives! The vehicle has an engine defect! The engine does not sound correct! Engine and drive system error message! Full drive power not available! Rims damaged! | ||
| interior | stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Mercedes-Benz C200 CDI - stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZE-00095
- 2010
- 27-05-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 313,291 km |
| Color | Blue |
| chassis number | WDD2042011F496878 |
| power | 136 hp |
| emission class | Euro 5 |
| cc-cap. | 2143 cc |
| first registration | 12-04-2010 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| sunroof | |
| multimedia | board computer |
| phone | |
| radio/CD | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| Rims damaged! The car starts and runs! Handbrake malfunction warning! Right front light warning! The vehicle is making strange noises! | ||
| interior | damaged | |
| dirty | ||
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Citroen Berlingo 1.2 PureTech - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00121
- 2024
- 02-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 65,382 km |
| Color | White |
| chassis number | VR7EUHNP2PJ939469 |
| power | 110 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1199 cc |
| loading capacity | 545 kg |
| first registration | 21-02-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| diverse | radio |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
193 / 198 van total: 198


