Online auctions - lot auction
- Citroen Berlingo 1.2 PureTech - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00121
- 2024
- 02-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 65,382 km |
| Color | White |
| chassis number | VR7EUHNP2PJ939469 |
| power | 110 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1199 cc |
| loading capacity | 545 kg |
| first registration | 21-02-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| diverse | radio |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDI - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00127
- 2023
- 03-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 69,955 km |
| Color | White |
| chassis number | VR3EFYHT2PN552340 |
| power | 102 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| first registration | 10-10-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot 5008 1.5 BlueHDi - Voertuig meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZE-00130
- 2020
- 03-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 151,830 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VF3MRHNSMKL149542 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1199 cc |
| first registration | 30-07-2020 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 7 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Part 1 of the registration certificate is missing! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00142
- 2024
- 02-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 31,415 km |
| Color | White |
| chassis number | WV1ZZZSY4R9038933 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1968 cc |
| loading capacity | 1001 kg |
| first registration | 13-03-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | The information comes from the RDW! The vehicle is registered in the Netherlands! For sales outside the Netherlands, the seller will provide the buyer with an official export document so that the vehicle can be registered! For sales to a Dutch resident, the seller will transfer the vehicle into the buyer’s name! The MOT is valid until 13 March 2027! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| reversing camera | |
| multimedia | phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00143
- 2024
- 02-06-2026, 14:05
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 26,426 km |
| Color | White |
| chassis number | WV1ZZZSY5R9038942 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1968 cc |
| loading capacity | 1001 kg |
| first registration | 13-03-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | no |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | The information comes from the RDW! The vehicle is registered in the Netherlands! For sales outside the Netherlands, the seller will provide the buyer with an official export document so that the vehicle can be registered! For sales to a Dutch resident, the seller will transfer the vehicle into the buyer’s name! The MOT is valid until 13 March 2027! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- SCM Accord 40 FX - CNC-Bewerkingscentrum
-
0%LBR-TZE-00153
- 2017
- 17-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Ref. No.: AA2/004257
Year of manufacture: 2017
Working range (X-axis): 5020 mm
Working range (Y-axis): 1680 mm
Work surface with vacuum-assisted console supports
Main spindle power: 12 kW
- The machine has been partially disassembled!
Year of manufacture: 2017
Working range (X-axis): 5020 mm
Working range (Y-axis): 1680 mm
Work surface with vacuum-assisted console supports
Main spindle power: 12 kW
- The machine has been partially disassembled!
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- SCM Accord 25 FX-M - CNC-bewerkingscentrum
-
0%LBR-TZE-00154
- 2021
- 17-06-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Serial No.: AA10003560
Year of manufacture: 2021
Working range (X-axis): 6170 mm
Working range (Y-axis): 1320 mm
Working range (Z-axis): 250 mm
- The machine is partially disassembled!
Year of manufacture: 2021
Working range (X-axis): 6170 mm
Working range (Y-axis): 1320 mm
Working range (Z-axis): 250 mm
- The machine is partially disassembled!
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Iveco ML120E22 - Vrachtwagen
-
0%LBR-TZE-00155
- 2023
- 10-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 150,355 km |
| Color | White |
| chassis number | ZCFA81EG402727213 |
| power | 220 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 6728 cc |
| first registration | 12-01-2023 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| phone | |
| diverse | Dhollandia DHLM.20 loading bridge |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| For error messages, see photos! The vehicle starts and drives! The side door of the cargo box does not close properly and does not lock either! | ||
| interior | damaged | |
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- CryoHealth Coldtub - Ijsbad
-
0%LBR-TZE-00156
- 2022
- 10-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
SN: A22AX227702
- Not tested for working condition!
- Not tested for working condition!
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Porsche Taycan 4S Cross Turismo - Stationwagen
-
0%LBR-TZE-00157
- 2024
- 10-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 2/3-Doors |
| fuel | Electricity |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 20,843 km |
| Color | Grey |
| chassis number | WPOZZZY17SSA68434 |
| power | 598 hp |
| first registration | 18-04-2024 |
| number of keys | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active track assistant |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment with memory | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
157 / 166 van total: 166


