Vans
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 109,153 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTREME63596 |
| power | 129 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1215 kg |
| first registration | 25-02-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi 100 S&S - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00036
- 2025
- 27-05-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 67,205 km |
| Color | White |
| chassis number | VR3EDYHT6RN576732 |
| power | 102 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| first registration | 18-06-2025 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Citroen Berlingo 1.5 BlueHDi 130 S&S - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00083
- 2024
- 27-05-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 11,788 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VR7EDYHZ7RN546030 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| loading capacity | 365 kg |
| first registration | 09-10-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot Expert 1.5 BlueHDi MAN 6 - lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00163
- 2022
- 26-05-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 99,259 km |
| Color | White |
| chassis number | VF3VBYHRMN7047653 |
| power | 102 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| loading capacity | 1035 kg |
| first registration | 09-11-2020 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| independent heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
73 / 76 van total: 76


