Online auctions - full range
- Ford Focus Clipper 1.0 EcoBoost MHEV - Stationwagen (MARGE)
-
0%LBR-TZD-00055
- 2023
- 02-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 62,125 km |
| Color | Blue |
| chassis number | WF0PXXGCHPPC43488 |
| power | 125 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 999 cc |
| first registration | 14-02-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Fuel: petrol + electricity! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active track assistant |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
| diverse | Radio, Steering wheel heater |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00143
- 2024
- 02-06-2026, 14:05
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 26,426 km |
| Color | White |
| chassis number | WV1ZZZSY5R9038942 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1968 cc |
| loading capacity | 1001 kg |
| first registration | 13-03-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | no |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | The information comes from the RDW! The vehicle is registered in the Netherlands! For sales outside the Netherlands, the seller will provide the buyer with an official export document so that the vehicle can be registered! For sales to a Dutch resident, the seller will transfer the vehicle into the buyer’s name! The MOT is valid until 13 March 2027! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00142
- 2024
- 02-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 31,415 km |
| Color | White |
| chassis number | WV1ZZZSY4R9038933 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1968 cc |
| loading capacity | 1001 kg |
| first registration | 13-03-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | The information comes from the RDW! The vehicle is registered in the Netherlands! For sales outside the Netherlands, the seller will provide the buyer with an official export document so that the vehicle can be registered! For sales to a Dutch resident, the seller will transfer the vehicle into the buyer’s name! The MOT is valid until 13 March 2027! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| reversing camera | |
| multimedia | phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Gheysen & Verpoort M1DA - Dieplader
-
0%LBR-TZC-00355
- 2024
- 02-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
Chassis: YA9M1DAMA17115754
First registration: 04/15/24
Maximum authorized mass: 6055 kg
- 1 axle
- leaf suspension
Documents:
- No documents for this vehicle are available!
First registration: 04/15/24
Maximum authorized mass: 6055 kg
- 1 axle
- leaf suspension
Documents:
- No documents for this vehicle are available!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Kia Sportage 1.6 T-G - Voertuig meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZD-00132
- 2022
- 01-06-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 131,785 km |
| Color | Black |
| chassis number | U5YPV81GBNL007566 |
| power | 180 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| first registration | 21-03-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Fuel petrol + electricity! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active track assistant |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00162
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 138,444 km |
| Color | White |
| chassis number | VR3EFYHT2NJ535561 |
| power | 102 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| loading capacity | 855 kg |
| first registration | 16-02-2022 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Trilo VCU200 - Verticuteermachine
-
0%LBR-TZD-00181
- 2023
- 01-06-2026, 14:00
SN: 034P10017
Year of manufacture: 2023
Scarifying roller: 2.00 m
Blade thickness: 3 mm
Year of manufacture: 2023
Scarifying roller: 2.00 m
Blade thickness: 3 mm
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Senna Mclaren botsauto
-
21%LBR-VAC-00101
- unknown
- 28-05-2026, 15:50
Een uniek en speels eerbetoon aan een legendarisch moment uit de Formule 1-geschiedenis. Deze twee volledig rijdende botsauto’s zijn recent gerestaureerd en opgebouwd naar analogie met het iconische incident tijdens de Franse Grand Prix van 1992 in Magny-Cours, waar de jonge Michael Schumacher in de openingsronde achterop de McLaren van Ayrton Senna reed.
Het moment groeide uit tot een van de meest besproken confrontaties in de Formule 1: Senna die in de pitlane de rookie Schumacher berispt en hem waarschuwt voor roekeloos rijden met koude banden en remmen. Het was een symbolische botsing tussen een regerend kampioen en een opkomend talent – een scène die de rivaliteit tussen twee generaties coureurs perfect illustreert.
Deze set botsauto’s vertaalt dat historische moment op een ludieke manier. Beide wagens zijn rijdend, zorgvuldig gerestaureerd en uitgevoerd als een knipoog naar de protagonisten van Magny-Cours 1992. Ideaal als showroomobject, eventattractie of verzamelstuk voor elke autosportliefhebber.
Een origineel kavel dat nostalgie, humor en Formule-1-geschiedenis samenbrengt.
Het moment groeide uit tot een van de meest besproken confrontaties in de Formule 1: Senna die in de pitlane de rookie Schumacher berispt en hem waarschuwt voor roekeloos rijden met koude banden en remmen. Het was een symbolische botsing tussen een regerend kampioen en een opkomend talent – een scène die de rivaliteit tussen twee generaties coureurs perfect illustreert.
Deze set botsauto’s vertaalt dat historische moment op een ludieke manier. Beide wagens zijn rijdend, zorgvuldig gerestaureerd en uitgevoerd als een knipoog naar de protagonisten van Magny-Cours 1992. Ideaal als showroomobject, eventattractie of verzamelstuk voor elke autosportliefhebber.
Een origineel kavel dat nostalgie, humor en Formule-1-geschiedenis samenbrengt.
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00106
- unknown
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Corneille Champagnefles
-
21%LBR-VAC-00111
- unknown
- 28-05-2026, 15:50
Corneille
Champagnefled getekend en gedateerd 2003
Champagnefled getekend en gedateerd 2003
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00109
- unknown
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Deur Le Mans
-
21%LBR-VAC-00102
- unknown
- 28-05-2026, 15:50
649 / 660 van total: 878


