Online auctions - full range
- 23. Vouwtentje
-
17%LBR-VAN-00023
- unknown
- 03-06-2026, 14:40
23. Vouwtentje
Offered through:
- 28. Tuinhaspel
-
17%LBR-VAN-00028
- unknown
- 03-06-2026, 14:40
28. Tuinhaspel
Offered through:
- 26. Ladder + trapladder
-
17%LBR-VAN-00026
- unknown
- 03-06-2026, 14:40
26. Ladder + trapladder
Offered through:
- 13. 2x BOX met toebehoren
-
17%LBR-VAN-00013
- unknown
- 03-06-2026, 14:35
13. 2x BOX met toebehoren
Offered through:
- 18. FEIN FMM250Q
-
17%LBR-VAN-00018
- unknown
- 03-06-2026, 14:35
18. FEIN FMM250Q
Offered through:
- 10. BOSCH Box met serganten
-
17%LBR-VAN-00010
- unknown
- 03-06-2026, 14:30
10. BOSCH Box met serganten
Offered through:
- Fiat 600 1.2 136cv DCT - Voertuig meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZE-00145
- 2025
- 03-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 3,877 km |
| Color | Blue |
| chassis number | ZFA5FBBT9SJ058698 |
| power | 136 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1199 cc |
| first registration | 22-05-2025 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Fuel petrol + electricity! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Renault Express 1.5 Blue dCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00169
- 2023
- 02-06-2026, 14:20
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 86,695 km |
| Color | White |
| chassis number | VF1RJK00970698018 |
| power | 75 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1461 cc |
| loading capacity | 597 kg |
| first registration | 07-05-2023 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Renault Trafic 2.0 dCi L2H1- lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00016
- 2024
- 02-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 27,309 km |
| Color | White |
| chassis number | VF1FL000673470283 |
| power | 150 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| loading capacity | 955 kg |
| first registration | 26-11-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active track assistant |
| air conditioning | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00142
- 2024
- 02-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 31,415 km |
| Color | White |
| chassis number | WV1ZZZSY4R9038933 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1968 cc |
| loading capacity | 1001 kg |
| first registration | 13-03-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | The information comes from the RDW! The vehicle is registered in the Netherlands! For sales outside the Netherlands, the seller will provide the buyer with an official export document so that the vehicle can be registered! For sales to a Dutch resident, the seller will transfer the vehicle into the buyer’s name! The MOT is valid until 13 March 2027! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| reversing camera | |
| multimedia | phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 109,153 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTREME63596 |
| power | 129 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1215 kg |
| first registration | 25-02-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| independent heating | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Transit 2.0 TdCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00174
- 2022
- 01-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 83,194 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0EXXTTRENJ17498 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| loading capacity | 1520 kg |
| first registration | 28-08-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
469 / 480 van total: 907


