Online auctions - full range
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00002
- 2018
- 13-05-2026, 14:00
SN: SK7809336_x000D_
Year of manufacture: 2018_x000D_
Cutting width: 46 cm_x000D_
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2018_x000D_
Cutting width: 46 cm_x000D_
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Citroen Jumper 2.2 BlueHDi L4H2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00238
- 2024
- 13-05-2026, 14:00
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 19,850 km |
| Color | White |
| chassis number | VF7YDCPFC12Z01240 |
| power | 165 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2179 cc |
| loading capacity | 985 kg |
| first registration | 13-05-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 7 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00003
- 2018
- 13-05-2026, 14:00
SN: SK8133430
Year of manufacture: 2018
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2018
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Opel Insignia 1.6- hatchback (MARGE)
-
0%LBR-TZD-00138
- 2019
- 12-05-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Petrol |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 98,261 km |
| Color | Blue |
| chassis number | W0VZT6EK2K1078021 |
| power | 200 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| first registration | 18-09-2019 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! Expires on 04/06/26 |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment with memory | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| head-up display | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- CryoHealth Coldtub - Ijsbad
-
0%LBR-TZC-00402
- 2022
- 11-05-2026, 14:00
- Serial number and details unknown!
- Not tested for working condition!
- Not tested for working condition!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot Boxer 2.2 BlueHDI L2H2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00091
- 2020
- 06-05-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 282,891 km |
| Color | White |
| chassis number | VF3YCBNFB12P24871 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2179 cc |
| first registration | 30-07-2020 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| Wheel covers are damaged! The vehicle starts and drives! Engine warning! Possible engine damage! Battery warning! Rearview camera malfunction! Handbrake broken! ABS warning! The vehicle is making strange noises! Multiple dents and scratches on the vehicle! For all other error messages, see photos | ||
| interior | See the photos!!! Mold on the seat belts and seats! | |
| damaged | ||
| dirty | ||
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Kuga 2.5i- meerdere doeleinden (MARGE)
-
0%LBR-TZC-00314
- 2023
- 06-05-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 50,450 km |
| Color | Grey |
| chassis number | WF0FXXWPMHNA02069 |
| power | 152 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2488 cc |
| first registration | 08-02-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Nissan Townstar - meerdere doeleinden
-
0%LBR-TYI-00145
- 2024
- 06-05-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 48,489 km |
| Color | Black |
| chassis number | VNVNFK00271756279 |
| power | 131 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1332 cc |
| first registration | 11-04-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot Boxer 2.2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00426
- 2021
- 06-05-2026, 14:20
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 86,937 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VF3YCBNFC12P80494 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2179 cc |
| loading capacity | 986 kg |
| first registration | 02-03-2021 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Jungheinrich ERD 220 - Elektrische stapelaar(62020-44)
-
17%LBR-UZY-00003
- 2018
- 06-05-2026, 14:05
SN: 90564999
Year of manufacture: 2018
Keys: start with code
Operating hours: 14,478 hours
Lifting capacity: 2,000 kg
Lifting height: 1,660 mm
+ battery charger
Year of manufacture: 2018
Keys: start with code
Operating hours: 14,478 hours
Lifting capacity: 2,000 kg
Lifting height: 1,660 mm
+ battery charger
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Jungheinrich ERD 220 - Elektrische stapelaar(62020-38)
-
17%LBR-UZY-00002
- 2017
- 06-05-2026, 14:00
SN: 90546089
Year of manufacture: 2017
Keys: start with code
Operating hours: 13,604 h
Lifting height: unknown
Lifting capacity: 2000 kg
+ battery charger (battery charger damaged and not tested for working condition!)
Year of manufacture: 2017
Keys: start with code
Operating hours: 13,604 h
Lifting height: unknown
Lifting capacity: 2000 kg
+ battery charger (battery charger damaged and not tested for working condition!)
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Mercedes-Benz Sprinter 316 cdi l3 - lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00407
- 2021
- 05-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 325,803 km |
| Color | White |
| chassis number | W1V9071351N144045 |
| power | 163 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2143 cc |
| loading capacity | 725 kg |
| first registration | 05-08-2021 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
397 / 408 van total: 508




