Online auctions - lot auction
- Peugeot Expert 2.0 BlueHDi L2 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZC-00347
- 2024
- 01-04-2026, 14:15
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 14,556 km |
| Color | White |
| chassis number | VF3VLEHS5R7834890 |
| power | 144 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| loading capacity | 875 kg |
| first registration | 29-08-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Muratori MRP1 210 - Cirkelmaaier
-
0%LBR-TZC-00321
- 2022
- 31-03-2026, 14:25
SN: 144745
Year of construction: 2022
Year of construction: 2022
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Opel Corsa 1.0 - Hatchback
-
0%LBR-TZC-00303
- 2024
- 30-03-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Petrol |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 9,356 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VXKUPHNK8R4219832 |
| power | 101 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1199 cc |
| first registration | 23-10-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| air conditioning | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Renault Master 2.3 dCi 35 L3H1- lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00288
- 2023
- 08-04-2026, 14:30
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 31,050 km |
| Color | White |
| chassis number | VF1VB000670470509 |
| power | 163 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2299 cc |
| loading capacity | 725 kg |
| first registration | 13-06-2023 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multimedia | board computer |
| navigation system |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Transit 2.0 TDCi L2H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00212
- 2024
- 07-04-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 47,521 km |
| Color | Black |
| chassis number | WF0SXXTA7SRK12780 |
| power | 136 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1996 cc |
| loading capacity | 1080 kg |
| first registration | 04-11-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| double cabine | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Bogballe L1 A - Kunstmeststrooier
-
0%LBR-TZB-00310
- 2019
- 18-03-2026, 14:21
SN:4930
Year of construction: 2019
Year of construction: 2019
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Pronar PWP 530 - Schudder
-
0%LBR-TZB-00053
- 2022
- 03-03-2026, 14:00
SN: XX1725
Year of construction: 2022
Year of construction: 2022
Le bien se trouve dans l’emballage d’origine, vu et approuvé par l’acheteur.
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Ford Kuga PHEV 2.5i ST-Line X - Vtg. mrd. doel. (MARGE)
-
0%LBR-TZC-00375
- 2023
- 07-04-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 38,163 km |
| Color | Black |
| chassis number | WF0FXXWPMHNG04083 |
| power | 152 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2488 cc |
| first registration | 26-01-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Fuel: Petrol + Elec.. |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| head-up display | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| sunroof | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
| diverse | Radio, Steering wheel heater, seat heating |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- MG 4 64 kWh- hatchback
-
0%LBR-TZC-00200
- 2023
- 07-04-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Electricity |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 18,677 km |
| Color | White |
| chassis number | LSJWH4099PN055115 |
| power | 204 hp |
| first registration | 30-10-2023 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! PLEASE NOTE: The battery may be dead by the time of pickup! The vehicle cannot be charged at our location! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- KUHN Actis 400L PM 75 - Veldspuit
-
0%LBR-TZB-00311
- 2021
- 18-03-2026, 14:14
SN: M0199
Year of manufacture: 2021
Volume: 400 liters
- For damage, see photos!
Year of manufacture: 2021
Volume: 400 liters
- For damage, see photos!
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Toyota Yaris Cross 1.5 VVT-i - hatchback
-
0%LBR-TZC-00251
- 2023
- 08-04-2026, 14:20
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 67,846 km |
| Color | Red |
| chassis number | JTDKAABB10A020519 |
| power | 125 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1490 cc |
| first registration | 15-11-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | no |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active track assistant |
| air conditioning | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
- Peugeot Expert 2.0 BlueHDi .L2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00208
- 2024
- 01-04-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 23,166 km |
| Color | White |
| chassis number | VF3VLEHS9R7834889 |
| power | 144 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| loading capacity | 835 kg |
| first registration | 29-08-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! Low on fuel! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
Offered through:
109 / 120 van total: 220


