Online veilingen - volledig aanbod
- 38. DURO Torksleutelset
-
17%LBR-VAO-00038
- onbekend
- 27-05-2026, 15:15
38. DURO Torksleutelset
Aangeboden via:
- 50. SONY Playstation 3
-
17%LBR-VAO-00050
- onbekend
- 27-05-2026, 15:20
50. SONY Playstation 3
Aangeboden via:
- 55. XBOX 360
-
17%LBR-VAO-00055
- onbekend
- 27-05-2026, 15:25
55. XBOX 360
Aangeboden via:
- Citroen Berlingo 1.2 PureTech - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00121
- 2024
- 02-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 65.382 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR7EUHNP2PJ939469 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1199 cc |
| laadvermogen | 545 kg |
| eerste inschrijving | 21-02-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| diverse | radio |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- 21. Bestelwagenrek + inhoud
-
17%LBR-VAN-00021
- onbekend
- 03-06-2026, 14:40
21. Bestelwagenrek + inhoud
Aangeboden via:
- Mini Countryman 1.5 PHEV COOPER -Stationwagen (marge)
-
0%LBR-TYL-00153
- 2022
- 08-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 84.682 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | WMW21BS0203P02461 |
| vermogen | 125 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| uitstoot | 40 g/km |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| eerste inschrijving | 13-01-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | inschrijvingsbewijs deel 1 is niet aanwezig , Spaanse coc , Brandstof: benzine+Elek. |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
| diverse | radio |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI L2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00218
- 2023
- 08-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 85.286 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | W1V3KBFZXRP603494 |
| vermogen | 170 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| laadvermogen | 1275 kg |
| eerste inschrijving | 03-08-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Jaguar F-Pace P450 RWD R-Dynamic - (038)
-
17%LBR-VAG-00009
- 2022
- 10-06-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Cabriolet |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 1.960 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | SAJDD5EE7NCK77016 |
| vermogen | 450 pK |
| cc-inhoud | 5000 cc |
| eerste inschrijving | 08-02-2022 |
| aantal sleutels | 1 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Exclusieve Jaguar F-Pace P450. BTW-Voertuig. Wagen in zeer goede en complete staat. USA import, all duties paid. USA title. 5.0 V8 SC P450 R-Dynamic Edition. STATUS: Wagen start, rijdt en remt DOCUMENTEN: US-Title, Importdocumenten |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- 22. 2 Boxen met 4 diverse boormachines MAKITA
-
17%LBR-VAK-00022
- onbekend
- 10-06-2026, 14:40
22. 2 Boxen met 4 diverse boormachines MAKITA
Aangeboden via:
- Mercedes-Benz SLK320 AMG-Line - Marge
-
21%LBR-VAG-00015
- 2000
- 10-06-2026, 14:40
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Cabriolet |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 179.292 km |
| kleur | Rood |
| chassisnummer | WDB1704651F184620 |
| vermogen | 218 pK |
| cc-inhoud | 3199 cc |
| eerste inschrijving | 16-05-2000 |
| aantal sleutels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | MERCEDES-BENZ SLK320 AMG - INDRUK: Mooie youngtimer voorzien van zeer veel opties en historiek. De SLK is voorzien van de heerlijke 3.2 V6 in de fantastisch samenstelling Almandienrood over beige leder. Het koetswerk is algemeen net met normale gebruikssporen. Het interieur is bijzonder mooi en dit zonder de gekende loslatende lak op de interieurdelen. Verder voorzien van het AMG pakket met bumpers, wielen en uitlaat, af fabriek! De wagen komt met alle boekjes en allerhande onderhoudsfacturen! Dit is een klassieker in wording in een uitzonderlijke samenstelling - STATUS: Wagen start, rijdt en remt - VERKOOP: Particuliere verkoper onder margeregime - DOCUMENTEN: Nederlands inschrijvingsbewijs, uitvoerverklaring, E705 douanevignet indien verkocht in Belgiƫ |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| airbag passagier | |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| leder bekleding | |
| open dak | |
| stuurbekrachtiging | |
| zetelverwarming | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot 206+ 1.2i - Marge
-
21%LBR-VAW-00001
- 2012
- 17-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 2/3-Deuren |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 86.839 km |
| chassisnummer | VF32LHFV0CY042540 |
| vermogen | 60 pK |
| cc-inhoud | 1124 cc |
| eerste inschrijving | 03-07-2012 |
| aantal sleutels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Wagen start - rijdt - remt - batterij mogelijk plat / te vervangen |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| airbag passagier | |
| centrale vergrendeling |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels | ||
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Stiga Combi 48 AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00026
- 2017
- 13-05-2026, 14:25
SN: SK7311007
Bouwjaar: 2017
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
Bouwjaar: 2017
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
565 / 576 van totaal: 939
