Online veilingen - volledig aanbod
- Renault Express 1.5 dCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00170
- 2023
- 26-05-2026, 14:10
| type | 2/3-Deuren |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 104.264 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF1RJK00270176234 |
| vermogen | 75 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1461 cc |
| laadvermogen | 577 kg |
| eerste inschrijving | 12-04-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 Trend TDCi - lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00393
- 2025
- 26-05-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 59.742 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | WF0RXXTA7RRT41563 |
| vermogen | 136 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1996 cc |
| laadvermogen | 770 kg |
| eerste inschrijving | 12-02-2025 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Citroen C5 X 1.6 PHEV e EAT8 - stationwagen
-
0%LBR-TZE-00079
- 2023
- 26-05-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 120 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VR7NDDGYPN4816160 |
| vermogen | 180 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| eerste inschrijving | 28-02-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Brandstof: Benzine + Elek |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| head-up display | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Citroen Jumpy 2.0 BlueHDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00101
- 2023
- 27-05-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 73.239 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF7VFEHS7P7851058 |
| vermogen | 144 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 1165 kg |
| eerste inschrijving | 19-09-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! Kopie gelijkvormigheidsattest |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- GMI GSA64TDM0DS 64 kVA - Stroomgenerator(MARGE)
-
21%LBR-VAQ-00001
- 2002
- 27-05-2026, 14:00
SN: 80014543
Bouwjaar: 2002
Werkuren: onbekend
kVA: 64
Brandstof: Diesel
Motor: Deutz F6L 912
- Er is enkel een driehoek sleutel aanwezig voor de kast van het bedieningspaneel! De sleutel voor de andere deuren is niet aanwezig!
- Druppellader aanwezig voor de batterij!
- Het materiaal start en werkt!
- Voor meer info, zie foto's!
Video:
https://youtu.be/wdJmcpk5jZY
Bouwjaar: 2002
Werkuren: onbekend
kVA: 64
Brandstof: Diesel
Motor: Deutz F6L 912
- Er is enkel een driehoek sleutel aanwezig voor de kast van het bedieningspaneel! De sleutel voor de andere deuren is niet aanwezig!
- Druppellader aanwezig voor de batterij!
- Het materiaal start en werkt!
- Voor meer info, zie foto's!
Video:
https://youtu.be/wdJmcpk5jZY
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Citroen Jumper 2.0 BlueHDi - Voertuig meerd. doel.
-
17%LBR-VAF-00001
- 2016
- 27-05-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 134.781 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF7YB2MRB12C74633 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| eerste inschrijving | 09-12-2016 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 9 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- 2. Rolwagentje
-
17%LBR-VAJ-00002
- onbekend
- 27-05-2026, 14:30
2. Rolwagentje
Aangeboden via:
- 7. Partij verkeersborden
-
17%LBR-VAJ-00007
- onbekend
- 27-05-2026, 14:30
7. Partij verkeersborden
Aangeboden via:
- 17. Box met spacers + palletbox
-
17%LBR-VAJ-00017
- onbekend
- 27-05-2026, 14:30
17. Box met spacers + palletbox
Aangeboden via:
- 20. 10 Werflichten + batterijen + wachtbuis
-
17%LBR-VAJ-00020
- onbekend
- 27-05-2026, 14:30
20. 10 Werflichten + batterijen + wachtbuis
Aangeboden via:
- Peugeot Boxer 2.2 BlueHDi L3H2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00152
- 2023
- 27-05-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 388.055 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3YCCPFCPG026777 |
| vermogen | 165 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2179 cc |
| laadvermogen | 1235 kg |
| eerste inschrijving | 28-07-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Wieldoppen zijn beschadigd! Het voertuig start en rijdt! Melding motor! Melding Motorolie! Melding Tank leeg! Melding parkeersensoren! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels | ||
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- 25. Magazijnrekje
-
17%LBR-VAJ-00025
- onbekend
- 27-05-2026, 14:30
97 / 108 van totaal: 699
