Online veilingen - volledig aanbod
- Deur Le Mans
-
21%LBR-VAC-00102
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Prachtig gewrapte autodeur “Ode aan Le Mans
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00107
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Joan Miro Kleurenlithografie
-
21%LBR-VAC-00112
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Originele kleurenlithografie naar ontwerp van de Spaanse kunstenaar Joan Miró, uitgevoerd in de karakteristieke beeldtaal van de meester met speelse vormen, sterrenmotieven en krachtige primaire kleuren.
De lithografie werd gedrukt door Litografías Artísticas S.A. en is gebaseerd op platen die door Miró zelf werden getekend. Volgens het bijgeleverde certificaat werd de editie gerealiseerd in opdracht van SEAT (Sociedad Española de Automóviles de Turismo S.A.) in 1984. De originele drukplaten werden na de oplage vernietigd.
Het werk is gesigneerd in de plaat en wordt aangeboden met het originele certificaat van echtheid. Gepresenteerd in een moderne lijst.
Een levendig en herkenbaar werk van één van de belangrijkste vertegenwoordigers van het surrealistische modernisme uit de 20e eeuw
De lithografie werd gedrukt door Litografías Artísticas S.A. en is gebaseerd op platen die door Miró zelf werden getekend. Volgens het bijgeleverde certificaat werd de editie gerealiseerd in opdracht van SEAT (Sociedad Española de Automóviles de Turismo S.A.) in 1984. De originele drukplaten werden na de oplage vernietigd.
Het werk is gesigneerd in de plaat en wordt aangeboden met het originele certificaat van echtheid. Gepresenteerd in een moderne lijst.
Een levendig en herkenbaar werk van één van de belangrijkste vertegenwoordigers van het surrealistische modernisme uit de 20e eeuw
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00105
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00110
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- H.J Verhoef Agaatkunst
-
21%LBR-VAC-00108
- onbekend
- 28-05-2026, 15:50
Werk van bekende schilder Hans Verhoef - Geboren in 1932 te Antwerpen - Handschilderkunst op agaat
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 TdCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00174
- 2022
- 01-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 83.194 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTRENJ17498 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1520 kg |
| eerste inschrijving | 28-08-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Trilo VCU200 - Verticuteermachine
-
0%LBR-TZD-00181
- 2023
- 01-06-2026, 14:00
SN: 034P10017
Bouwjaar: 2023
Verticuteerwals: 2.00 m
Mesdikte: 3mm
Bouwjaar: 2023
Verticuteerwals: 2.00 m
Mesdikte: 3mm
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 TDCi - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00175
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 65.798 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTRENJ17494 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1225 kg |
| eerste inschrijving | 29-08-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| comfort | cruise control |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Ford Transit 2.0 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00173
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 109.153 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0EXXTTREME63596 |
| vermogen | 129 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1995 cc |
| laadvermogen | 1215 kg |
| eerste inschrijving | 25-02-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TYL-00162
- 2022
- 01-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 138.444 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR3EFYHT2NJ535561 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| laadvermogen | 855 kg |
| eerste inschrijving | 16-02-2022 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
- Kia Sportage 1.6 T-G - Voertuig meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZD-00132
- 2022
- 01-06-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 131.785 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | U5YPV81GBNL007566 |
| vermogen | 180 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| eerste inschrijving | 21-03-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Brandstof benzine+elektriciteit! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
Aangeboden via:
241 / 252 van totaal: 850
